YERLİ THIS IS US

Amerika’nın en çok izlenen ve beğenilen dizilerinden This is Us Türkiye’ye uyarlanıyor. Kadronun yavaş yavaş şekillendiği dizi için şimdiden Songül Öden, Birkan Sokullu ve Olgun Toker gibi isimlerle anlaşıldı.

24/07/2018

 

 

Henüz izlememiş olanlar için This is Us’tan biraz bahsedelim. Dizi, Kate, Randall ve Kevin adlarındaki aynı gün doğan üç kişinin iç içe geçen hayat hikayelerini merkeze alıyor. Kate obeziteyle savaşan ve kilo vermeye çalışan biraz da mutsuz biri. Randall oldukça hırslı ve başarılı bir iş adamı. Kevin ise ciddiye alınmak için çabalayan ancak vasat çizgisini geçemeyen bir Hollywood yıldızı. Hikayenin geçmiş zamanda geçen bölümlerinde ise Rebecca ve Jack isminde üçüz bekleyen bir çifti izliyoruz. Dizinin tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

Medyapım’ın Fox kanalı için uyarlayacağı This is Us diziisinin  yönetmen koltuğunda Merve Girgin otururken senaryoyu da Deniz Madanoğlu yazacak. Şu ana kadar ana karakterleri oynamaları için bazı isimlerle anlaşıldı. İşte orijinal versiyondaki karakterler ve yerli versiyonunda bu karakteri oynacak isimler:

 

 

Kevin - Birkan Sokullu

 

 

 

Rebecca - Songül Öden

 

 

 

Randall - Olgun Toker

 

 

Kate - Elçin Afacan

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018