YERLİ SUITS GELİYOR

This is Us dizisinden sonra bir diğer fenomen dizi Suits de Türkiye için uyarlanacak. NBC Universal ile anlaşma sağlayan bir Türk yapım şirketi haberi duyurdu.

13/10/2018

 

Suits’in yapım haklarını alan Karga Seven Türkiye adlı yapım şirketi sevilen dizinin Türkiye için uyarlanacağı haberini duyurdu. Yapım şirketi Türk seyircisinin Suits’in etkileyici hikayelerini ve keskin karakterlerini seveceğini düşünüyor. Şimdiden Harvey Specter ve Mike Ross karakterlerini kimlerin oynayacağı ise büyük merak konusu.  

 

Henüz izlememiş olanlar için dizinin konusundan kısaca bahsedelim: Başka birinin yerine sınava girdiği için listeden atılan ve çok istediği Harvard’ın hukuk bölümüne giremeyen Mike Ross bir rastlantı sonucu New York’un en başarılı hukuk bürolarından Pearson Hardman’ın iş görüşmesine katılır. Sadece Harvard Hukuk mezunlarını işe alan bu hukuk bürosunun ortağı Harvey Specter, Mike Ross’un zekasından ve yüksek düzeydeki hukuk bilgisinden etkilenerek avukat olmadığını ve Harvard’dan mezun olmadığını bile bile işe alır. Mükemmel bir uyum yakalayan ikili için artık ifşa olma riski bile birbirinden zorlu davaların üstesinden gelmelerini engelleyemeyecektir.  

 

 

Sekiz sezondur USA Network kanalında yayınlanan Suits dizisi daha önce Kore ve Japonya için uyarlanmıştı. Ayrıca bu sene Mayıs ayında Prens Harry ile evlenen Meghan Markle, dizide Rachel karakterini canlandırıyordu.

 

 

Dizinin tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Yerli Suits ile ilgili haberler için bizi takip etmye devam edin.

 

 

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018