YENİ MARTIN SCORSESE FİLMİ IRISHMAN İN ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR

Ünlü yönetmenin Robert De Niro ile dokuzuncu işbirliği olacak son projesinin çekimleri filmin yapımcılığının Paramount Pictures’dan Netflix’e geçmesi ile gecikmişti. Son yayınlanan haberlere göre ise bu yılın Ağustos ayında çekimler başlayacak ve 2019 yılında film Netflix üzerinden yayınlancak.

17/10/2017

 

John F.Kennedy ve Jimmy Hoffa suikastlerinde adı geçen Frank Shreean isimli mafya üyesinin başından geçenleri anlatacak filmde usta aktör De Niro CGI teknolojisi ile 30 yaş gençleştirilecek. Netflix’in Al Pacino, Joe Pesci ve De Niro’yu yeniden bir araya getirmek için 105 milyon dolar harcadığı konuşuluyor.

 

Goodfellas’ı anımsatan detaylarla ilgili sorulara karşılık ünlü yönetmen bu filmdeki karakterlerin Goodfellas’dakinden çok daha ileri yaşlarda olacağını dolayısıyla bu filmin daha ziyade bir adamın geçmişine dönüp hayatını ve yaptığı seçimleri gözden geçirdiği bir retrospektif olarak planladığını dile getirmiş.

 

 

Filmin senaryosunda Schindler’s List, Gangs of New York gibi filmlerde de imzası olan Steve Zaillian var. Scorsese bu son filminde de Silence ve The Wolf of Wall Street filmlerinde birlikte çalıştı görüntü yönetmeni Rodrigo Prieto ile çalışacak. Liam Neeson’ın başrollerinde oynadığı Silence filmini çekmenin ünlü yönetmenin 20 yılını aldığını eklemeden geçmeyelim.

 

Filmden ilk görüntüler ve fragman için bizi takip edin!

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

PUHU TV’NİN YENİ DİZİSİ ŞAHSİYET

NATALIE PORTMAN’IN MERAKLA BEKLENEN FİLM NETFLIX’TE

BAFTA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU