WONDER WOMAN 1984

Çekimlerine başlanılan Wonder Woman’nın devam filminden ilk kareler geldi. İkinci filmin en büyük sürprizi ise Chris Pine’ın canlandırdığı Steve Trevor’u tekrar görecek olmamız.

14/06/2018

1 Kasım 2019’da vizyona girecek filmin isminin bir değişiklik olmazsa Wonder Woman 1984 olması planlanıyor. Filmde Diana Prince’in 80’lerde Soğuk Savaş döneminde Sovyetler Birliği ile mücadelesini izleyeceğiz.

 

İlk filmin de yönetmeni olan Patty Jenkins yine yönetmenlik koltuğunda. Ve tabii ki güzel yıldız Gal Gadot ikonik Wonder Woman rolünü ile tekrar karşımıza çıkacak. Kristen Wiig filmin kötü karakteri Cheetah’ı oynarken Narcos dizisinden tanıdığımız Pedro Pascal’da oyuncu kadrosuna katılıyor. Filmin asıl sürprizi ise ilk filmin sonunda hayatını kaybettiğini düşündüğümüz Chris Pine’ın canlandırdığı Steve Trevor karakteri nasıl olacak bilmiyoruz ama bir şekilde ikinci filmde karşımıza çıkacak. Filmin 80’lerde geçiyor olması sebebiyle o yıllara ait popüler kültürün izlerini de bol bol göreceğiz.

 

 

Bundan tam 1 yıl önce vizyona giren Wonder Woman film eleştirmenleri ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve tüm dünyada gişede toplamda 821.9 milyon dolar hasılat elde etmişti. Film, DC Comics - Marvel rekabetinde de DC’ye önemli bir avantaj sağlarken süper kahraman filmleri dünyasında da kadın karakterlerin gücünün ortaya çıkmasını sağlamıştı. Buna seyirci kalamayan Marvel cephesinde de Captain Marvel ve Black Widow filmleri için düğmeye basılmıştı.

 

İkinci Wonder Woman filmiyle ilgili gelişmeler için takipte kalın!

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018