VİZYONA GİREN FİLMLER - 9 ŞUBAT 2018

Beş yeni filmin gösterime girdiği bu haftanın öne çıkan filmi Elli Ton serisinin üçüncü filmi Özgürlüğün Elli Tonu’nda Dakota Johnson ve Jamie Dornan, Anastasia Steele ve Christian Grey rollerine geri dönüyor. Öne çıkan diğer film Şahan Gökbakar’ın başrolünde yer aldığı Kayhan, eline geçen yıllıktan lise arkadaşlarının aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenen Kayhan’ın intikam alma çabasını anlatıyor. Hepinize iyi seyirler dileriz!

09/02/2018

Özgürlüğün Elli Tonu

 

Tür: Aşk, Dram

Yönetmen: James Foley

Oyuncular:  Dakota Johnson, Jamie Dornan, Luke Grimes, Kim Basinger

 

Anastasia ve Christian, ilişkilerinde yaşadıkları gelgitli zamanların ardından nihayet evlilik yoluna girmiştir. Birliktelikleri, görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Ancak Anastasia'nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Anastasia'nın lüks ve aşkla bezeli mükemmel hayatı bir kez daha sarsıntılara sahne olacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Kayhan

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Gökçe Eyüpoğlu

 

Okulunun geleneksel pilav gününe çok sevdiği lise arkadaşlarını görmek için heyecanla giden Kayhan, kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce şok olur. Yıllık sayfalarını karıştırdığında lise yıllarından beri dost bildiği herkesin aslında kendisinden nefret ettiğini öğrenir. Yaşadığı hayal kırıklığını üzerinden atamayan Kayhan'ın aklından tek bir şey geçer: İntikam. Lise arkadaşları için özenle hazırlanmış planlarını harekete geçiren Kayhan'a bu yolculukta kardeşi bildiği ve onu çok seven Orçun istemeyerek de olsa eşlik edecek ve başlarına gelmeyen kalmayacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Güzel Adam Süreyya

 

Tür: Belgesel

Yönetmen: Gökçe Kaan Demirkıran

 

Yönetmen Gökçe Kaan Demirkıran, Beşiktaş'la iç içe geçmiş bir yaşamın hikâyesini sunuyor. Süreyya çok hızlı değişen iki olgu olan şehir ve futbolun içinde, geçmişi simgeleyen ve günümüzde, kaybolduğunu, unutulduğunu düşündüğümüz bazı değerlerin temsilcisi olarak seyirci karşısına çıkmakla beraber Süreyya'nın, endüstriyel futbol çağının tam kalbinde yalın bir insan olarak, Beşiktaş'ın değerleriyle birlikte, nasıl simgeleştiğini gösteriyor. Güzel Adam Süreyya; Fikret Orman, Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Les Ferdinand, Gordon Milne ve Ricardo Querasma gibi birçok önemli futbol insanını bu hikâyeye konuk ediyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Sergio Manfio

 

Vinci kasabasında hayat huzurlu geçmektedir. Genç Leonardo zamanın çoğunu ilginç icatlarıyla uğraşarak geçirir, Arkadaşları Lorenzo ve Lisa'da onunla birliktedir. Üç arkadaşın sakin geçen hayatları kasabaya gelen panayırda gösterim yapan bir adamın anlattıklarından sonra değişir. Adam onlara gizli bir hazinenin varlığından bahseder. Anlatılanlar karşısında büyülenen Leonardo ile arkadaşları Lorenzo ve Lisa, bu kayıp hazinenin peşine düşerler ve kendilerini bilmedikleri büyük bir maceraların içine sürüklerler.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

İyi Günler

 

Tür: Komedi, Animasyon, Suç

Yönetmen: Jian Liu

 

Çin'in güneyindeki küçük bir kasabada sağanak bir yağış beklenmektedir. Nişanlısının başarısız geçen estetik ameliyatını telafi etmek için para bulmaya çalışan Xiao Zhang, patronundan bir milyon yuan çalar. Hırsızlık haberi kasabada hızla yayılır ve sadece bir gecede herkes Zhang'ın ve paranın peşine düşer.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018