VİZYONA GİREN FİLMLER - 5 EKİM 2018

4 yerli 2 yabancı toplam 6 yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın öne çıkan filmi Spider-Man Evreni’nin yenisi Venom: Zehirli Öfke, Eddie Brock’un Life Foundation örgütüyle karşılaşması ve sonrasında olayların içine dahil olarak Venom’a dönüşmesini konu ediniyor. Ezgi Mola’nın başrolünde olduğu dram türündeki Aydede ise haftanın öne çıkan yerli filmlerinden. Hepinize iyi seyirler dileriz!

05/10/2018

 

Venom: Zehirli Öfke

 

Tür: Bilim-Kurgu, Aksiyon

Yönetmen: Ruben Fleischer

Oyuncular: Tom Hardy, Jenny Slate, Riz Ahmed, Michelle Williams, Woody Harrelson

 

Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Babamın Ceketi

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Mert Tural, Erkan Can, Ayşen Gruda, Elif Nur Kerkük

 

Bir süredir birlikte olan Ferhat ve Aslıhan ilişkilerini evlilikle taçlandırmak istemektedir. Fakat Ferhat'ın işsiz olması evlenmeleri önünde büyük bir engeldir. Bu sırada Aslıhan'ın babasının kalp krizi geçirmesi durumu daha da çıkmaza sokar. Aslıhan'ın babası yaşadığı sağlık sorunu sonrası kızına evlenmesi için baskı yapmaya başlar. Babası ölmeden önce kızının mürüvvetini görmek istemektedir. Fakat bunun için Ferhat'ın iş ve düğün için para bulması gerekir. Bu süreçte Ferhat'ın en büyük destekçilerinden biri de babası İbrahim'dir. Oğlunu okutarak en iyi babalığı yaptığını düşünen İbrahim şimdi de ona iş aramaya başlar. Mahalleden arkadaşı Penguen Ersin'in de yardımıyla iş aramaya başlayan Ferhat kendisini türlü maceraların içerisinde bulur.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Aydede

 

Tür: Dram

Yönetmen: Abdurrahman Öner

Oyuncular: Ezgi Mola, Bilal Çelik, Mehmet Özgür, Ayşenil Şamlıoğlu, Reha Özcan

 

Küçük yaşta babasını kaybetmiş olan Bekir'in annesi Rabia ile dedesi İlyas, birlikte kasabanın tuhafiye dükkânını işletmektedir. İlyas vefat edince, üzülmemesi için Küçük Bekir'e çok sevdiği dedesinin öldükten sonra Ay'a gidip, Aydede olduğu söylenir. Bekir televizyonda gördüğü Badi filmindeki gibi, bir bisiklet alıp Ay'a uçmayı ve dedesini görmeyi hayal eder. Annesi Rabia ise, ablası ile aralarında çektikleri miras kurasında, oturdukları evle tuhafiye dükkânını kaybeder, ardından ablası ile amansız bir miras kavgasına tutuşur. Yaşadığı platonik aşk, Rabia'nın hayatını daha da zorlaştıracaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Johnny English Tekrar İşbaşında

 

Tür: Macera, Aksiyon, Komedi

Yönetmen: David Kerr

Oyuncular: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Emma Thompson, Charles Dance

 

Yeni macera, bir siber saldırının, Britanya'daki tüm aktif gizli ajanların kimliklerini ortaya çıkarması ve Johnny English'in gizli servisin son umudu olarak görev almasıyla başlıyor. Emeklilikten geri çağrılan English, baş hacker'ı bulma göreviyle aksiyona balıklama dalıyor. Çok az yeteneğe ve analog yöntemlere sahip olan Johnny English'in görevi başarıyla tamamlaması için modern teknolojinin zorluklarının üstesinden gelmesi gerekiyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi

 

Tür: Animasyon, Aile

Yönetmen: Çağrı Cem Bayraklı

Oyuncular: Funda Güray, Lemi Filozof, Gözde Mukavelat, Ali Uyandıran, Suna Selen

 

Hikâye günümüzde geçmektedir. Ab-ı Hayat çeşmesine ulaşmaya çalışan iki fedainin yolu İstanbul Muhafızları çizgi dizisinin senaristi Aslı ile kesişir. Aslı'nın patronu Ayşen, Aslı'dan Gümüşçüler Çarşısı'nı tanıtan bir bölüm yazmasını ister. Rivayete göre İstanbul'un altındaki saklı kalmış hazinenin sırrı gümüş ustalarına emanettir. Bu sırrın son koruyucusu ise Veli Dede'dir. Fakat bilinmeyen şey, bu hazinenin altın, elmas veya yakut değil, içenleri hastalıktan ve yaşlılıktan uzak tutan "hayat suyu" olmasıdır. Aslı büyük bir maceranın içine girer ve tabii İstanbul Muhafızları da.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Sokak Sınıfı

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Mehmet Yaşa

Oyuncular: Sedat Önder, Mehmet Yaşa, Ömer Kızıl, Emrah Yayan

 

Wheely, yaşadığı şehir olan Gasket City'deki yolun en hızlı taksisidir. Bir gün aldığı bir işi ekspres olarak yetiştirmeye çalışırken İtalyan model "Bella di Monetti"ye çarpar ve o andan itibaren modele sırılsıklam aşık olur. Bella di Monetti'ye aşık olan bir de rakibi vardır: Şehrin araba mafyası lideri Kaiser. Wheely ve en iyi arkadaşı Putt Putt, 18 tekerlekli canavar kamyonun liderliğindeki bir yeraltı araba mafyasıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018