VİZYONA GİREN FİLMLER - 31 AĞUSTOS 2018

6 yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın öne çıkan filmi Upgrade, bir soygun sırasında eşini kaybeden ve felç kalan Grey Trace’in, deneysel bir tedavi sonrası vücudunun kazandığı üstün yeni özelliklerle birlikte intikam arayışını konu ediniyor. Hepinize iyi seyirler dileriz!

31/08/2018

 

Upgrade


Tür: Korku, Bilim Kurgu, Aksiyon

Yönetmen: Leigh Whannell

Oyuncular: Logan Marshall-Green, Rosco Campbell, Richard Cawthrone, Betty Gabriel

 

Korkunç bir soygun esnasında karısını kaybeden ve felç kalan Grey Trace'e, yeni buluşları olan bir milyarder tarafından vücudunu geliştirmek üzere deneysel bir tedavi önerilir. STEM denilen bir yapay zeka implantasyonuyla gerçekleşen tedavi, Grey'e daha önce deneyimlediklerinin dışında fiziksel beceriler kazandırırken, karısını öldüren ve kendisini ölüme terk edenlere karşı acımasız bir intikam duygusuyla hareket etmesine neden olur.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 


Çatışma


Tür: Gerilim, Suç, Aksiyon

Yönetmen: Brian A. Miller

Oyuncular: Bruce Willis, Frank Grillo, Johnathon Schaech, Olivia Culpo

 

Müdür olarak çalıştığı bankada gerçekleşen bir soygunda, yakın bir arkadaşını kaybeden Jacob olayı bir türlü unutamaz. Eski bir polis olan komşusu James ile güçlerini birleştirerek saldırganı yakalamak ve ondan intikam almak için harekete geçer. İkili, soyguncunun sonraki adımlarını bulmaya çalışsa da deneyimli suçlu Gabriel onlardan daima bir adım önde olmayı başarır. Gabriel, peşine düşen Jacob'ın eşini ve kızını kaçırdığında ise olaylar tamamen farklı bir noktaya gelir ve üç karakter için de kırılma noktaları yaşanmaya başlamıştır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz

 

 

Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Orhan Erkal

Oyuncular: Emre Mutlu, Hakan Bulut, Gökhan Yıkılkan, Şafak Sezer

 

Gürbüz bir pizza restoranında motokuryelik yapmaktadır. Gürbüz uzatmalı sözlüsüyle evlenmeye ve çalıştığı pizza dükkanının müdürü olmayı hayal etmektedir. Gürbüz sözlüsü Aylin'in kıskançlıklarından bunalmıştır. En yakın arkadaşı Ferhat, Gürbüz'e bir öneride bulunur. Gürbüz bütün gün yaptıklarını, sipariş teslimlerini cep telefonuyla kaydedip Aylin'e gönderecek; böylece Aylin de Gürbüz'ün neler çektiğini anlayacak ve kıskançlıklarına bir son verecektir. Ancak Gürbüz ilk siparişinde bir cinayet anını kaydeder cep telefonuna. Hemen oradan kaçar fakat farkedilmiştir. En yakın arkadaşı Ferhat ile birlikte bu beladan nasıl kurtulacaklarını düşünürken bir yandan da amansız ve komik bir kovalamacanın içine düşerler.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Şafaktan Önce


Tür: Suç, Biyografi, Aksiyon

Yönetmen: Jean Stephane Sauvaire

Oyuncular: Joe Cole, Panya Yimmumphai, Pornchanok Mabklang

 

Şafaktan Önce, Tayland'ın en ünlü hapishanelerinden birinde 3 yıl hapis yatmış genç İngiliz boksör Billy Moore'un anılarından uyarlanan gerçek bir hikaye. Bir anda kendisini uyuşturucunun ve hapishane içi çete savaşlarının içinde bulan Moore, hapishane yönetimi Muay Thai boks turnuvalarına katılabileceğini söylediğinde, bunun kurtulmak için tek şansı olabileceğini düşünür. Billy, özgürlüğünü kazanmak için bir dövüşten başka bir dövüşe savrulduğu, aksiyon ve yumruklarla dolu, sonunda da özgürlüğünden başka kaybedecek bir şeyi olmadığı bir maceraya sürüklenir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Kıskanç

 

Tür: Komedi, Dram

Yönetmen: David Foenkinos, Stephane Foenkinos

Oyuncular: Karin Viard, Dara Tombroff, Anne Dorval

 

Orta yaşlı, boşanmış bir üniversite profesörü ve sevecen bir kadın olan Nathalie, ona yakın olan herkesi önüne geçilmez bir şekilde kıskanmaya başlar. En iyi arkadaşı, yeni meslektaşı, eski kocası... Herkes kendini tuhaf davranışlar içerisinde bulur. 18 yaşındaki güzel kızı Mathilde'i bile! Alaycı doğası ve çatışan duygularıyla Nathalie, bu beklenmedik orta yaş krizi boyunca komik, dokunaklı ve patavatsız bir şekilde davranır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

İtalyan Usulu Aşk

 

Tür: Romantik Komedi

Yönetmen: Donald Petrie

Oyuncular: Hayden Christensen, Emma Roberts, Alyssa Milano

 

Küçük Italya'da aileden kalma gizli tarifleriyle restoran işleten iki yakın arkadaş Sal ve Vince'in arası bilinmeyen bir nedenden dolayı bozulur ve her biri kendi restoranını açar.  

 

Yıllar sonra Sal'in Londra'da şef olan kızı Nikki ve Vince'in oğlu Leo'nun masum çocukluk aşkları Nikki'nin Küçük İtalya'ya geri dönmesiyle yeniden alevlenmiştir. Eşleri Dora ve Amelia hâlâ gizliden gizliye birbirlerinin en yakın arkadaşı olmaya devam etmektedir. Yetmezmiş gibi Sal'in annesi Franca ve Vince'in babası Carlo evlenmeye karar vermiştir. Bu şok haber kısa sürede Nikki ve Leo'nun aşkının da açığa çıkmasına neden olur. Küçük Italya bu iki aile için artık gerçekten çok küçüktür. Birisinin gitmesi gerekmektedir Peki ama kimin? Pizza fırınları yanar ve en iyi pizzayı pişirmek için amansız bir yarış başlar. Nikki ve Leo'nun aşkları bu amansız yarışın kurbanı mı yoksa kazananı mı olacaktır?

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018