VİZYONA GİREN FİLMLER - 3 AĞUSTOS 2018

7 yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın öne çıkan filmi Ewan McGregor’un başrolünde yer aldığı Christopher Robin, kendi ailesini kuran ve çok da memnun kalmadığı bir işte çalışan Christopher Robin’in çocukluğunda beraber oyunlar oynadığı Winnie The Pooh ve arkadaşlarıyla yolunun yeniden kesişmesini konu ediniyor. Hepinize iyi seyirler dileriz!

03/08/2018

 

Karanlık Zihinler


Tür: Gerilim, Bilim-Kurgu

Yönetmen: Jennifer Yuh Nelson
Oyuncular: Mandy Moore, Amandla Stenberg, Patrick Gibson, Harris Dickinson

 

Ruby Daly Amerika'nın 98%'ini öldüren korkunç vebadan hayatta kalabileceğini hiç düşünmemiştir; ancak hayatta kalmayı başarır. Hayatta kalanlar değişik güçlere sahiplerdir ve sadece renklerle tanımlanırlar; yeşiller (çok zekiler), maviler (telekinez), sarılar (elektriği kontrol edebilme), turuncular (zihin üzerinde kontrol) ve kırmızılar (ateşi kontrol edebilme). Ruby, tehlikeli bir turuncudur. Acınası ve korku içerisinde olan Thurmond'a kendisi gibi olan çocukların yanına gönderilir. Ruby, bu korkunç yerden çocukların yardımıyla kaçar ve hayatı bambaşka bir hal alır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 


Christopher Robin


Tür: Gerilim, Fantastik Dram

Yönetmen: Marc Forster

Oyuncular: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Mark Gatiss, Adrian Scarborough


Christopher Robin artık bir yetişkindir. Çok çalıştığı, az para kazandığı ve geleceğini göremediği bir işe hapsolmuştur.  Kendi ailesini kurmuştur ancak işi hayatına dönüştüğü için karısına ve kızına çok az vakit ayırabilmektedir. Christopher, saf ve bal delisi oyuncak ayısı ve arkadaşlarıyla geçirdiği çocukluğunu unutmuştur.  Ancak, Christopler yıllardır sarılmaktan ve oyunlardan hırpalanmış olan Winnie the Pooh ile yeniden biraraya geldiğinde, arkadaşlıkları tekrar yeşerir. Bu Christopher’a çocuksu merakına ait günlerin onun gençliğini belirlediğini ve hiçbirşey yapmazken aslında ne kadar önemli birşey yaptığını hatırlatır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Genç Titanlar Filmi

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Aaron Horvath, Peter Rida Michail

 

Titanlara öyle gelmektedir ki tüm süper kahramanlar kendi filmlerinde başrol oynamaktadırlar -daha doğrusu, Genç Titanlar haricinde tüm süper kahramanlar! Fakat grubun doğal lideri Robin bu durumu düzeltmeye ve yıldız yerine yardımcı oyuncu olarak görülmeye kararlıdır. Ah şu en popüler Hollywood sinema yönetmeninin dikkatini bir çekebilseler! Genç Titanlar, birkaç zıpır fikir ve yüreklerinde bir şarkıyla, hayallerini gerçekleştirmeye kararlı bir şekilde Tinsel Town'a giderler. Fakat grup ciddi bir Süper-Kötü ve onun manyakça dünyayı ele geçirme planı tarafından radikal ölçüde yanlış yönlendirilince, işler fena sarpa sarar. Genç Titanlar dostluklarının ve savaş ruhlarının bozulmaya başladığını görürler; bu da Genç Titanlar'ın kaderini bile riske sokar!

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Sıfırın Altında: Dağdaki Mucize


Tür: Macera, Dram, Biyografi

Yönetmen: Scott Waugh

Oyuncular: Josh Hartnett, Mira Sorvino

 

Eski bir olimpik sporcu olan Eric, insanlardan uzaklaşıp geçmişindeki sorunlarla yüzleşmeye çalışmaktadır ve California'nın uçsuz bucaksız Sierra Nevada sıradağlarında bir evde inzivaya çekilmiştir. Usta bir snowboardcu olmasına rağmen, bir gün büyük bir kar fırtınasına yakalanıp dağ zirvesinde kaybolur. Yakınları ve kurtarma görevlileri ona ulaşmaya çalışırken, Eric sekiz gün boyunca dondurucu soğukta insan limitlerini zorlayıp doğaya karşı savaşmak durumunda kalacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Şeytan Kapısı


Tür: Korku

Yönetmen: Clay Staub

Oyuncular: Amanda Schull, Shawn Ashmore, Milo Ventimiglia

 

Kuzey Dakota'da, en yakın kasabadan kilometrelerce uzakta bulunan bir çiftlikte bir kadın ve oğlu ortadan kaybolmuştur. Tek şüpheli kadının kocasıdır. Bir FBI ajanı olayı araştırmak için bölgeye gönderilir. Yanına da yerel polisten bir memur verilir. Olay yerine giden ikili durumun aile içi şiddetle yakından uzaktan alakası olmadığını anlayacaklar ve kendilerini garip olayların içinde bulacaklardır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Canavar Gibi Frankenstein

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Özgür Bakar

Oyuncular: Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayça İnci, Uğur Serhan,

 

İstanbul'un Balat ilçesinde cep telefonu satışı yapan Gürbüz, çevresinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınmaktadır. Bir gün Sarı Kenan isimli bir mafya babasıyla ters düşer ve bu durum canına mal olur. Sonrasında ise macera başlar...

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Eva

 

Tür: Aşk, Dram

Yönetmen: Benoît Jacquot

Oyuncular: Isabelle Huppert, Gaspard Ulliel, Julia Roy

 

Ölen müşterisinin yazdığı oyun metnini çalan genç ve yakışıklı jigolo Bertrand; bir yıl sonra başarılı, popüler ve merakla takip edilen bir oyun yazarı haline gelmiştir. Artık Paris'te lüks bir dairede yaşayan ünlü yazarın tek sorunu yazması gereken yeni oyunudur. Bu arayış içinde, bir gün, gizemli ve çekici bir eskort olan Eva'yla tanışır. Aralarındaki ilişki, zamanla Bertrand'ın hayatını mahvedecek bir takıntıya dönüşecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018