VİZYONA GİREN FİLMLER - 29 HAZİRAN 2018

6 filmin vizyona girdiği bu hafta aksiyon filmleri öne çıkıyor. İlki Sicario: Day of the Soldado’da ABD ve Meksika sınırındaki devlet-kartel savaşında safların birbirine karıştığı ortamı yeniden gözler önüne seriliyor. İkincisi ise Sylvester Stalonne ve Dave Bautista’lı Kaçış Plan 2. Jeremy Renner ve Jon Hamm’ı kadrosunda barındıran komedi türündeki Yakalandın ise elim sende oyununu bir gelenek hâline getirmiş beş arkadaşın, oyunun yenilmezi konumundaki arkadaşlarının düğünü sırasında yaşadıklarını anlatıyor.LG Sinema Kulübü iyi seyirler diler!

29/06/2018

Sicario: Day of the Soldado


Tür: Dram, Suç, Aksiyon
Yönetmen: Stefano Sollima
Oyuncular: Josh Brolin, Benicio Del Torro, Isabella Moner

 

Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver, Alejandro'yla iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro'nun görevi, durumu kızıştırmaktır. Alejandro, durumu alevlendirmek için kartel patronunun kızısını kaçırır. Fakat kız, sivil zayiat olarak görülmeye başlayacak ve kızın kaderi ise bu iki adamın ellerinde olacaktır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Yakaladın!


Tür: Komedi

Yönetmen: Jeff Tomsic

Oyuncular: Jeremy Renner, Jon Hamm, Leslie Bibb, Jake Johnson


Beş rekabetçi arkadaş yılda bir kez, birinci sınıftan beri sonuçları ne pahası olursa olsun 'elim sende! oynamaktadır. Bu yıl, oyun zamanı grubun asla yenilmeyen oyuncusunun düğününe denk gelmektedir ve bu onu kolay bir hedef haline getirmektedir. Fakat o ne ile karşılaşacağını biliyordur... ve hazırdır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Kaçış Planı 2: HADES


Tür: Gerilim, Aksiyon

Yönetmen: Steven C. Miller
Oyuncular: Sylvester Stallone, Dave Bautista, 50 Cent, Jaime King, Xiaoming Huang

 

Ray Breslin 3 yılın ardından "The Tomb" isimli kaçması imkansız hapishaneden kaçmayı başarmıştır ve kaçışının ardından birinci sınıf güvenlik forumu düzenlemiştir. Fakat Breslin'in ekibinden dövüş ustası Shu, HADES olarak bilinen bilgisayarlı tekno terör labirentinde kaybolur. Breslin, arkadaşını bu akıl almaz makinadan kurtarmak için gizli bir plan yapar. Bu planda Breslin, ölümsüz tanrı olarak bilinen çok sert bir kayaya çarpar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Sevimli Emojiler 2


Tür: Animasyon

Yönetmen:Alexander Romanetz

Fidolord tarafından restore edilen Mydoom virüsü bir kez daha talihsizliklere sebep olur. Ve uzaylılar Kraliçeyi yeniden yapılandırmak için Fringe'i ortadan kaldırmaya karar verirler. Ellerinde iki dikenli misyon ile, bu arkadaşlar efsanevi Binbaşı Swanson'un yardımına ihtiyaç duyacaklar. Ne yazık ki, bu sistemin birçok yeniden başlatılma sorunu nedeniyle eksik kalır. Moji ve Brainpot soruşturmayı yürütmeye başlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Karavan

 

Tür: Macera, Aşk, Dram

Yönetmen: Paolo Virzi

Oyuncular: Hellen Mirren, Donald Sutherland

 

Güneşli bir yaz sabahı Ella ve John, The Leisure Seeker adını verdikleri eski karavanlarıyla yollara düşerler. Ziyarete gelen çocukları onları evde bulamayınca telaşla telefon edip geri gelmeleri konusunda ısrar etse de Ella ve John, bu seyahatlerinde kararlıdır. Yolculukları boyunca hayatı ve birbirlerini olan tutkularını yeniden keşfederler. Başlarına gelen tatlı talihsizlikleri her zamanki gibi beraber atlatan Ella ve John çifti için karavanlarında geçirdikleri her yeni gün hayata attıkları en güzel çalımdır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Fakir: Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu

 

Tür: Dram

Yönetmen: Ken Scott

Oyuncular: Erin Moriratty, Berenice Bejo, Barkhad Abdi

 

Hindistan'da Racastan sokaklarında yaşayan genç Hint Fakiri Aja, annesinin ölümünden sonra hiç tanımadığı babasını bulmak üzere Fransa'ya gitmeye karar verir. Ancak Paris'e ayak bastığı andan itibaren hiçbir şey planladığı gibi gitmez. Tuhaf bir taksi şoförüyle yaptığı yolculuk sonunda kendini şehir dışındaki bir IKEA'da, üstelik Marie adlı güzel bir kıza sırılsıklam aşık olmuş bir şekilde bulur. O da yetmez, yanlışlıkla bir dolabın içinde kapalı kalarak Avrupa'da bambaşka bir yere kargolanır. Sınır polislerinden ve Somalili mültecilerden uzak durmaya çalışırken yol boyunca birbirinden renkli ve eğlenceli karakterlerle tanışır. Roma'da dans pistlerinden Akdeniz'de sıcak hava balonuna uzanan bir dizi eğlenceli yolculuk yapar. Tek istediği sağ salim Paris'e hayallerine geri dönebilmektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018