VİZYONA GİREN FİLMLER - 29 ARALIK 2017

6 yeni filmin gösterime girdiği yılın son haftasının en dikkat çeken filmi Hugh Jackman, Rebecca Ferguson ve Michelle Williams gibi isimlerin yer aldığı Muhteşem Showman, P.T. Barnum’un hikâyesi ekseninde şov dünyasının yükselişini ele alıyor. Öne çıkan diğer film ise tüm kareleri tek tek yağlı boya ile resmedilen ilk animasyon filmi olan Loving Vincent. Hepinize iyi seyirler ve iyi seneler dileriz!

29/12/2017

Muhteşem Showman

 

Tür: Dram, Müzikal

Yönetmen: Michael Gracey

Oyuncular: Hugh Jackman, Michelle Williams, Rebecca Ferguson, Zac Efron, Zendaya

 

12 yaşında askerlere atıştırmalık ve kiraz rumu satarak ticarete atılan doğuştan iş adamı P.T. Barnum, 1841 yılında dünyanın daha önce duymadığı bir hayalle yola çıkar; dünyanın en muhteşem gösterisini sunmak. Eşinin de desteğiyle tarihin ilk sirkini kurmak için işe başlayan Barnum, dünyanın farklı yerlerinde, anomalileri ile yaşamak zorunda kalan kişileri, genç yetenekleri ve azimli girişimcileri toplar. Tarihin ilk sirki, İngiliz hükümdarı Kraliçe Victoria'nın bile izlemeye geldiği bir Avrupa turnesine uzanacak ve dünyanın show dünyası anlayışını kökünden değiştirecektir...

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Jumanji: Vahşi Orman

 

Tür: Macera, Aile, Fantastik

Yönetmen: Jake Kasdan

Oyuncular: Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black

 

Dört zoraki arkadaş, her biri özel güçlere sahip avatarlara dönüşerek, Jumanji'nin riskli ve tehlikeli dünyasında mahsur kalırlar. Ya hayatlarının en tehlikeli macerasına atılacaklar, ya da sonsuza dek Jumanji'nin içinde kalacaklardır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Loving Vincent

 

Tür: Animasyon, Biyografi

Yönetmen: Hugh Welchman, Dorota Kobiela

 

Film, ünlü ressam Vincent Van Gogh'un oldukça ilgi çekici hayat hikayesini ressamın tablolarını bir araya getirerek anlatıyor. Filmde yer alan 65.000 karenin her biri Polonya ve Yunanistan'da yer alan stüdyoyu ziyaret eden 125 profesyonel yağlı boya ressamı tarafından çizildi. Bu filmde Van Gogh'un etkileyici resimleri kadar tutkulu ve talihsiz hayat hikayesi ile gizemli ölümünü de izleme olanağı bulacaksınız.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Karabasan

 

Tür: Korku, Gerilim

Yönetmen: Jonathan Hopkins

Oyuncular: Maggie Q, Sylvester McCoy

 

Uyku problemi olan travmalı bir ailenin rutin muayenesini yaparken, Alice uyuyan babası tarafından saldırıya uğramıştır. Babası sonra tutuklanmış ve ailenin uyku problemlerinin oluşmasından dolayı suçlanmıştır, ancak baba hapse atılınca, problemler giderek daha kötü bir hal almıştır. Alice bilimsel gerçeklerden vazgeçmeye ve ailesinin, uykudayken zayıf kişilerden beslenen parazit bir şeytan tarafından korkutulduğuna inanmaya zorlanmaktadır. Bu karanlık ruhu defetmek için, Alice kendi kabuslarına girmeli ve kendi çocukluğundaki şeytanlarla yüzleşmelidir.

 

Fragman buradan izleyebilirsiniz.

 

Parayı Bulduk

 

Tür: Komedi

Yönetmen: İhsan Taş

Oyuncular: Ersin Korkut, Alay Cihan, Gülsüm Alkan

 

Kumarhane müdürü Nermin çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye'de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için, polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal'in orayı gerçek film seti sanıp orada işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Kalp Atışı Dakikada 120

 

Tür: Dram

Yönetmen: Robin Campillo

Oyuncular: Nahuel Pérez Biscayart, Arnauld Valois

 

ACT-UP Paris, 1990'ların başında sayısız hayatı karartan ve sonlandıran AIDS'e karşı dünyanın her yerinde oluşturulan sivil örgütlerden biridir. Nathan Sean, Sophie ve Jeremie önderliğinde bu epidemiye karşı toplumun duyarsızlığı, bilgisizliği ve ilaç şirketlerinin çıkarcılığıyla savaşan gruba yeni katılanlardandır. İnsanları bilinçlendirmek için ACT-UP Paris ile verdiği mücadelede Sean'ın hayatına girmesiyle, onun için her şey kökünden değişecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018

YERLİ SUITS GELİYOR

VİZYONA GİREN FİLMLER – 12 EKİM 2018