VİZYONA GİREN FİLMLER - 27 TEMMUZ 2018

Bu haftanın öne çıkan filmi Tom Cruise bir kez daha ikonik Ethan Hunt rolüyle beyazperdeye geri döndüğü Mission Impossible serisinin altıncı filmi MI: Yansımalar. Yanlış giden bir görev sonucu, Ethan Hunt ve ekibinin zamana karşı yarışını izleyeceğimiz filmin eleştirmenler tarafından oldukça beğenildiğini de not düşelim. LG Sinema Kulübü iyi seyirler diler!

27/07/2018

 

Mission Impossible: Yansımalar


Tür: Aksiyon

Yönetmen: Christopher McQuarrie
Oyuncular: Tom Cruise, Henry Cavill, Simon Pegg, Ving Rhames, Alec Baldwin, Rebecca Ferguson, Sean Harris

 

Ethan Hunt ve IMF ekibi ile aşina olduğumuz bazı dostları, yolunda gitmeyen bir görevden sonra zamana karşı yarışmak zorunda kalır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 


Dev Avcısı


Tür: Gerilim, Fantastik Dram

Yönetmen: Anders Walter

Oyuncular: Zoe Saldana, Imogen Poots, Jennifer Ehle


12 yaşındaki Barbara Thorson, gerçek hayatta yaşadıklarıyla başa çıkmak için devlerle savaştığı, canavarlarla ve büyüyle bezeli hayali bir dünyaya sığınır. Alışılagelmedik tavırları ve korkusuzluğuyla, yaşıtları arasında aykırı durmakla beraber yer yer öğretmenlerini de ürkütür. Barbara'nın devlerle savaşmak zorunda olması, zamanla dramatik bir gerçeği gün yüzüne çıkarıyor.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Dipdip: Bir Okyanus Macerası

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Julio Soto Gurpide

 

İnsanların dünyayı terk ettiği, okyanusların her yeri kapladığı gelecekte bir zaman. Maceraperest Dipdip, tombik bir ahtapottur. Arkadaşları zeki mi zeki fener balığı Evo ve derinlerde yaşamayı seven Alice'in evleri yıkılır. Denizlerin koruyucusu Kraken, yeni bir ev bulmaları için üç maceraperesti uzaklara gönderir. Yanlarına katılan gözü pek Maura ile birlikte sular altındaki New York'tan Titanik'e ve Kuzey Kutbu'na uzanan harika ama tehlike dolu bir yolculuğa koyulurlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Kabir Azabı


Tür: Korku

Yönetmen: Arkın Aktaç

Oyuncular: Hakan Özgömeç, Özlem Başkaya, Uğur Kaya, Canan Çiftel, Ebru Saçar Aktaç

 

Ozan, iş hayatında çok başarılı bir avukattır. Başarı ile birlikte kibirli ve anlayışsız birisi haline gelmiştir. Doğum gününde yaşadığı olaylar tüm hayatını alt üst eder. Yaşadığı kabuslar onu adım adım kaçınılmaz sona doğru taşımaktadır. Başına gelen garip ve gizemli olayları çözmenin tek yolu kendisiyle hesaplaşmasıdır. Ölüm'ün soğuk nefesi kendini hatırlatmaya başlamıştır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Madame


Tür: Komedi, Dram

Yönetmen: Amanda Sthers

Oyuncular: Rossy DePalma , Toni Collette, Harvey Keitel, Michael Smiley

 

Amerikalı çift Bob ve Anne romantik şehir Paris'te bir malikaneye taşınmışlardır. Çift, yüksek sosyeteden dostları için özel bir akşam yemeği düzenleyecektir. Son dakikada eklenen bir konuk nedeniyle davetli sayısının 13'e çıkması, uğursuzluk getirecek diye mükemmeliyetçi ev sahibesini rahatsız eder. O da çözümü hizmetçisi Maria'nın 14. kişi olarak yemeğe katılmasında bulur. Tabii eksantrik ve aristokrat bir zengin gibi davranarak rol yapması şartıyla! Maria, yemekte rol yaparken tesadüfen sanat uzmanı konuk David ile yakınlaşınca olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir. Maria'nın gerçek kimliğini saklayarak romantik bir aşka yelken açması üzerine Anne, bu ilişkiyi bitirmek için elinden geleni yapacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Sıkı Dostlar

 

Tür: Komedi, Dram, Savaş

Yönetmen: Richard Linklater

Oyuncular: Steve Carell, Laurence Fishburne, Bryan Cranston

 

Larry Shepherd 30 yıl önce birlikte Vietnam’da savaştığı dostları Sal ve Richard'ı arar. Zor gününde yanında eski dostları olsun ister. Ama yıllar hepsini çok değiştirmiştir. Eskiden yerinde duramayan Richard artık rahiptir. Sal çocuksu ruhunu hiç kaybetmemiş, hayata alaycılıkla yaklaşan bir bar işletmecisidir. Ne kadar değişmiş olurlarsa olsunlar bu üç tertip, zor bir görev için tekrar bir araya gelseler de bol sohbetli, bol kahkahalı, unutamayacakları bir yolculuğa çıkarlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018