VİZYONA GİREN FİLMLER -27 NİSAN 2018

1’i yerli toplamda 5 yeni filmin vizyonda girdiği bu haftanın öne çıkan fimi; yönetmenliğini, Captain America’dan tanıdığımız Anthony Russo ve Joe Russo’nun üstlendiği Avengers: Sonsuzuk Savaşı, tüm Marvel Sinematik Evreni’nin bir araya gelerek korkunç titan Thanos’a karşı verdiği savaşı konu ediniyor. Gişede nasıl bir rekor kıracağı şimdiden merak konusu. Hepinize iyi seyirler dileriz!

27/04/2018

Avengers: Sonsuzluk Savaşı


Tür: Macera, Aksiyon
Yönetmen: Joe Russo, Anthony Russo
Oyuncular: Robert Downey Jr, Chris Evans, Benedict Cumberbatch, Josh Brolin, Scarlett Johansson, Chris Pratt, Zoe Saldana, Chris Hemsworth, Elizabeth Olsen, Tom Holland, Mark Ruffalo, Sebastian Stan, Chadwich Boseman, Tom Hiddleston, Anthony Mackie

Bütün Marvel Sinematik Evreni'ni kapsayan ve yapımı on yıl süren eşi görülmemiş sinematik bir şölen; Marvel'dan "Avengers: Sonsuzluk Savaşı" filmi tüm zamanların en muhteşem ve ölümcül hesaplaşmasını beyaz perdeye taşıyor. Yenilmezler ve süper kahraman dostları, yıkıcı bir saldırı evrenin sonunu getirmeden önce güçlü Thanos'u yenmek için her şeyi feda etmeye razı olmak zorundadır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Tayo Küçük Otobüs


Tür: Animasyon

Yönetmen: Ryu-Jung Woo

Duri'den kaybolan Ace, tüm kırık ve atılan oyuncakların ortaya çıktığı "Oyuncak Araba Dünyası"nda kaybolur. Tayo ve arkadaşları Ace'i ararken onlar da "Oyuncak Araba Dünyası"na giriş yaparlar. Araba dünyasına birbirinden renkli, çok farklı modellerden oluşan arabalarla destek vermek için yola çıkarlar.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Selfi

Tür: Komedi, Biyografi

Yönetmen: Hülya Avşar
Oyuncular: Hülya Avşar

Hülya Avşar, senaryosunu yazıp yönettiği "Selfi" filminde kendi hayat hikayesini anlatıyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Bir Nefes Ötede

Tür: Bilm Kurgu

Yönetmen: Daniel Roby
Oyuncular: Romain Duris, Olga Kurylenko

 

Filmde Paris'te yaşanan büyük bir deprem sonrası yüzeye çıkan bir sisle birlikte şehri ele geçiren kaos sırasında hayatta kalma mücadelesi veren bir ailenin hikayesi ele alınıyor.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Lanetli Konak

 

Tür: Korku

Yönetmen: Nick Park

Oyuncular: Charlotte Vega, David Bradley, Moe Dunford

 

1920, İrlanda'nın kırsal kesimlerinde, İngiliz-İrlandalı ikizler Rachel ve Edward döküntü aile malikânelerini esrarengiz bir varlıkla paylaşmaktadır. Malikâne her gece, şeytani bir varlığın alanı haline gelir ve ikizlere zorla uygulattıkları üç kural vardır: gece yarısı yataklarında olmak zorundalar; yabancıların eşiği geçmesine asla izin veremezler; biri kaçmaya çalışırsa diğerinin hayatı tehlikeye girer. Bütün bunların sonucunda Rachel, kardeşiyle ve onlara musallat olan lanetle ölümcül bir yüzleşmenin içine düşer.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018