VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 OCAK 2018

6 yeni filmin gösterime girdiği bu haftanın öne çıkan yabancı filmi başrollerinde Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster’in yer aldığı Labirent serisinin üçüncü halkası Son İsyan. Yerli filmlerden öne çıkanı ise ünlü oyuncu Ali Atay’ın yönetmenliğini üstlendiği Ölümlü Dünya, nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda bir lokanta işleten Mermer Ailesi bireylerinin hikâyelerini anlatıyor. Hepinize iyi seyirler dileriz!

26/01/2018

Labirent: Son İsyan

 

Tür: Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon

Yönetmen: Wes Ball

Oyuncular:  Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster

 

Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa'nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.'a karşı mücadele ederken bulmuş, bu mücadele sırasında Minho'nun, organizasyon tarafından yakalanmasını engelleyememişlerdir. Minho'yu kurtarmak için yola çıkan Thomas ve arkadaşları organizasyonun peşine düşer.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Ölümlü Dünya

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Ali Atay

Oyuncular: Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak

 

Nesillerdir Haydarpaşa Garı'nda Anadolu Tat Lokantası'nı işleten Mermer Ailesi, sekiz kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Hafıza

 

Tür: Bilim-Kurgu, Dram

Yönetmen: Mark Palansky

Oyuncular: Peter Dinklage, Matt Elis, Anton Yelchin, Julia Ormond

 

Ünlü bir bilim adamı olan Gordon Dunn, çığır açan yeni cihazını tanıttıktan kısa bir süre sonra gizemli bir şekilde ölü bulunur. Gordun'un ölümü eşi Carolyn için tam bir yıkım olur. Carolyn, her şeyle bağını yitirip kendi iç dünyasına dalmıştır. Tam da bu sırada Gordun'un geçmişinden olduğunu iddia eden gizemli bir adam ortaya çıkar. Adam, cihazı alarak gizemi ortaya çıkarmaya çalışır. Suçluluk, hüzün ve ihanetle karşılaşacağı bir araştırmaya girişecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Ding Liang

 

Cesur ve maceraperest robot Coco, efsaneler ve masallarla dolu Orta Dünya Krallığı'nın harikalarından biri olan Altın Geyik'in yerini keşfeder. Onu, hazine avcısı hırsızlardan korumak için en güvendiği ve sevdiği arkadaşlarını bir araya getirip, bir grup kurar. Hırsızlar geyiği hırsları için çalmaya çalışırken, Coco ve arkadaşları ormanın ahengini korumak istemektedir. Bu heyecan dolu yolculukta Altın Geyik'e ilk önce kim ulaşabilecektir?

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Sevgisiz

 

Tür: Dram

Yönetmen: Andrey Zvyagintsev

Oyuncular:  Maryana Spivak, Aleksey Rozin, Varvara Shmykova

 

Zhenya ve Boris, bıkkınlık, nefret ve karşılıklı suçlamalarla tükenen evliliklerini sonlandırmak üzeredir. Boşanma işlemlerini başlatmadan çok önce hayatlarına birileri giren ikili yeni bir başlangıç yapmak için sabırsızdır; ta ki tartışmalarından birine kulak misafiri olan 12 yaşındaki oğulları Alyosha ortadan kayboluncaya kadar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 Adı Aşk

 

Tür: Aşk, Dram

Yönetmen: Eyüp Dirlik

Oyuncular:  Mustafa Yabaş, Mariam Hussein, Ümit Acar

 

Yıllar önce ayrıldığı Çanakkale'ye geri dönen Levent eski dostlarıyla hasret giderirken, İstanbul'da yaşayan Zeynep ise arkadaşları Aslı, Murat ve Engin'in ısrarıyla kafasının dağıtmak için Çanakkale'ye bir tatile gider. Tatil boyunca Zeynep'in ilgisini çekmeye çalışan Engin, sahilde oldukları bir an Zeynep'in yaralanmasına neden olur. Engin panikleyip kaçtığında ise Zeynep'i sahilde yürüyüş yapan Levent bulur. Bu tatsız karşılaşma sonrasında ikilinin arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşür. Ancak İstanbul'dan aldığı haberden sonra geri dönme vaadiyle giden Zeynep'ten uzun süre haber gelmeyince, Levent aramalara başlar. Yılların sonunda Levent, Zeynep'in ortadan kayboluşunun asıl nedenini öğrenecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018