VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

Bu haftanın öne çıkan filmlerinden ilki arabest müziğin efsane ismi Müslüm Gürses’in hayat hikayesini beyazperdeye taşıyan Müslüm filmi. Öne çıkan diğer filmler ise Jamie Lee Curtis’in 40 yıl sonra seriye geri döndüğü Cadılar Bayramı ve Ferzan Özpetek’in merakla beklenen filmi Napoli’nin Sırrı. Hepinize iyi seyirler dileriz!

26/10/2018

 

Müslüm

 

Tür: Dram, Biyografi

Yönetmen: Ketche, Can Ulkay

Oyuncular: Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez

 

Müslüm Gürses ve Muhterem Nur'un hayatını anlatan film; çocuk yaşta, tesadüfen girdiği Adana Halkevi'nde bağlama ustası Limoncu Ali'yle tanışan Müslüm Gürses, kendisinden hem müzik bilgisi hem de ilerleyen yaşlarında sık sık hatırlayacağı çok önemli hayat dersleri alır. Limoncu Ali, bir öğretmen olmasının ötesinde çocuk Müslüm'e şefkat gösterir, bir nevi babalık yapar.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Cadılar Bayramı

 

Tür: Korku

Yönetmen: David Gordon Green

Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Virginia Gardner, Nick Castle, Haluk Bilginer

 

1978 yılı Cadılar Bayramı'nda dört masum genci öldüren Michael Myers ile ilgili araştırma yapan bir grup araştırmacı Myers'ı hapishanede ziyaret ederler. Bu sırada herkes yaklaşmakta olan Cadılar Bayramı hazırlıkları içerisindedir. Cadılar Bayramı'nın gelmesini bekleyen biri daha vardır; Laurie Strode. Laurie, 40 yıl önce bir Cadılar Bayramı gecesi kendisini öldürmeye çalışan maskeli katil Michael Myers ile yüzleşmek istemektedir. Laurie, Myers'la yüzleşebilmek ve intikamını alabilmek için onun hapishaneden kaçmasını beklemektedir ve hayali gerçekleşir. Myers'ın da içinde bulunduğu hapishane nakil aracı kaza yapar ve Michael Myers kaçmayı başarır. Maskeli katilin kendisinin peşine düşeceğini bilen Laurie büyük karşılaşma için tüm hazırlıklarını yapmıştır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Napoli’nin Sırrı

 

Tür: Gerilim, Aşk

Yönetmen: Ferzan Özpetek

Oyuncular: Giovann Mezzogiorno, Alessandro Borghi, Anna Bonaiuto

 

Napoli'de bir partide Adriana, özgüvenli ve çekici bir adam olan Andrea ile karşılaşır. Geceyi birlikte geçirirler. Adriana, hayatını değiştirecek büyük bir aşkın başladığını düşünür. Ertesi gün Andrea buluşmaya gelmez. Adriana ise bir otopsi yapmak için işe gittiğinde karşısında şüpheli bir cinayete kurban gitmiş bir beden bulur. Kendini gizemli bir soruşturmanın merkezinde bulan Adriana, giderek derinleşen bu sırrı çözebilecek midir?

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Bebek Geliyorum Demez

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Hakan Cigaoğlu

Oyuncular: Başak Parlak, Ali İl, Cezmi Baskın

 

Kurumsal hayattan kurtulup başarılı bir yazar olmak isteyen Beste, hiç beklemediği bir anda hamile olduğunu öğrenir. Bu küçük sürpriz sadece Beste ve Alper?in değil, takıntılı ailelerinin ve birbirinden garip arkadaşlarının da hayatlarını etkileyecektir. Beste bir yandan mide bulantıları, hormon atakları, uyku basmalarıyla dolu hamilelik serüveniyle baş ederken bir yandan hayallerine kavuşabilecek midir?

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018

ROMA