VİZYONA GİREN FİLMLER - 24 KASIM 2017

4 yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın öne çıkan filmleri Burak Özçivit ile Murat Boz’un yeniden bir araya geldiği Kardeşim Benim 2, sevilen Ayı Paddington’ın devam filmi, Semih Kaplanoğlu’nun yönettiği Buğday ve yüz farklılıkları olan ve ilk kez normal bir okula giden August’un ilham verici hikayesinin anlatıldığı Mucize. Hepinize iyi seyirler dileriz!

24/11/2017

 

Mucize

 

Tür: Dram

Yönetmen: Stephen Chbosky

Oyuncular: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

 

Auggie, normal bir okula gitmesini engelleyen yüz farklılıklarıyla doğar ve beşinci sınıfa başladığında kahramanların en benzersizi olur. Ailesi, yeni sınıf arkadaşları ve daha büyük toplulukların hepsi merhametlerini ve kabullerini bulmak için uğraşırken, Auggie'nin olağanüstü yolculuğu hepsini birleştirecek ve öne çıkmak için doğduğunuzda karışamayacağınızı kanıtlayacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Kardeşim Benim 2

 

Tür: Komedi, Dram

Yönetmen: Mert Baykal

Oyuncular: Burak Özçivit, Murat Boz, Ferdi Sancar, Leyla Feray

 

İki ünlü kardeş Hakan ve Ozan, arkadaşları Tato'ya karşı son vazifelerini yerine getirmek için Ege'dedirler. Tato ölmüştür. Tesadüf bu ya, iki gün sonra Hakan'ın düğünü vardır fakat cenaze için köye gelmişlerdir. Hakan, Rize'nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer'in kızı olan Didem'le evlenecektir. Muzaffer, Hakan'ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem'i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan'ın ensesindedir. Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine karışır. Kendilerini Ege'den İç Anadolu'ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, sürprizlerle dolu yolculuk sonunda da Karadeniz'de bulurlar. Üstelik yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan bir Leyla, öldü sandıkları Tato, zamansız bir aşk, yetişmeleri gereken bir düğün gibi dertlerle...

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Ayı Paddington 2

 

Tür: Macera, Komedi, Animasyon

Yönetmen: Paul King

Oyuncular: Sally Hawkins, Brendan Gleeson, Hugh Grant, Julie Waters

 

Paddington, Brown ailesinin bir üyesi olmuş, sürekli taşıdığı marmelatları ve bitmeyen neşesi ile mahallenin en popüler sakini haline gelmiştir.Paddington, teyzesi Lucy'nin 100'üncü yaş günü için mükemmel bir hediye arayışına girer. Bir antika dükkanında istisnai bir animasyon kitabına denk gelen kahramanımız bu kitabı teyzesine hediye alabilmek için türlü oyunlar çevirir. Kitap birden yok olur ve Paddington kitabı çalan hırsızı bulabilmek için elinden gelenin fazlasını yapar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Buğday

 

Tür: Dram

Yönetmen: Semih Kaplanoğlu

Oyuncular: Jean-Marcc Barr, Ermin Bravo,

 

Yakın bir gelecekte dünyada beklenmedik bir iklim değişikliği yaşanınca büyük bir kıtlık baş göstermiştir. Manyetik kalkanlarla korunan şehirlerde ayrıcalıklı zenginler yaşarken, zor durumdaki göçmen halk, buralara kabul edilmek için Ölü Topraklar adı verilen kurak bölgelerde, kamplarda açlık ve salgın hastalıklarla mücadele etmeye başlamıştır. Böyle bir ortamda şehirdeki rahat hayatını terkeden Cemil'le, tohum genetiği uzmanı Profesör Erol Erin Ölü Topraklar'da karşılaşırlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018