VİZYONA GİREN FİLMLER - 24 AĞUSTOS 2018

6 yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın öne çıkan filmlerinden ilki beyaz perdenin en sevilen animasyonlarından biri olan ve 13 yıl sonra devam filmi yapılan Disney Pixar’dan İnanılmaz Aile 2 (The Incredibles 2) süper güçleri olan ailenin yeni maceralarını anlatıyor. Öne çıkan diğer film ise yine bir devam filmi. Üstelik başroldeki Oscar ödüllü oyuncu Denzel Washington’ın kariyerindeki ilk devam filmi olan Adalet 2, adaletin uğramadığı insanlara yardım eden Robert McCall’un kendisini çok daha kişisel bir savaşın içerisinde bulmasını anlatıyor. Hepinize iyi seyirler dileriz!

24/08/2018

 

İnanılmaz Aile 2


Tür: Animasyon

Yönetmen: Brad Bird

 

Helen, Bob'u Violet ve Dash ile bırakıp "normal" hayatının günlük kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack'in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü karakteri zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 


Adalet 2


Tür: Gerilim, Suç, Aksiyon

Yönetmen: Antonie Fuqua

Oyuncular: Denzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pullman

 

Eğer bir sorununuz varsa ve gidecek kimseniz yoksa, Robert McCall size yardım edecektir: O, adalet sağlayıcıdır. McCall dövülmüş, sömürülmüş ve zulüm görmüşlere şaşmaz bir adalet sunarak yardım edegelmiştir. Fakat bu kez, McCall'un tehlikeli geçmişi bizzat kendi yakın çevresine ulaştığında, skoru eşitlemek için tüm yeteneklerine ihtiyacı olacaktır. Ve bu kez, onu yok etmek için hiçbir engel tanımayacak suikastçılarla yüzleşmek zorundadır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz

 

 

Facia Üçlü  

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Ramazan Özer

Oyuncular: Sefa Kındır, Mami Emen, Emre Gül, Deniz Oral

 

Talihsiz tesadüfler sonucu hayatları kesişen üçlü Emre'ye dedesinden kalan tarlaları almak için köyün yolunu tutar. Esas plan tarlaların üzerine konmakken Emre'nin muhtarın kızına aşık olması ile işler değişir. Kızı elde etmek için denemedikleri yol kalmayan üçlü işi araba yarışına kadar götürür. Köyde düzenlenen araba yarışının kazananı üçlünün planını tekrar alt üst edecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

İyi İki Çocuk


Tür: Komedi, Dram

Yönetmen: Mehmet Demir Yılmaz

Oyuncular: Sarp Levendoğlu, Kazım Karakadıoğlu, Murat Serezli, Sevcan Yaşar, Hamdi Alkan

 

Zihinsel engelli Ercan, çocukken babasını trafik kazasında kaybetmiştir. Derin acılar yaşamış, bundan çıkış yolunu da kendini polis ilan etmekte bulmuştur. Antakya'da annesiyle birlikte yaşayan Ercan'ın özel dünyasına tüm şehir saygı duymakta ve kendisine sevgi göstermektedir.

Ercan'ın hayali bir polis üniformasına sahip olmaktır. Şehre yeni atanan baş komiser Serdar ile Ercan arasında çok özel bir bağ oluşur. Ercan, hiçbir planı tutmayan beceriksiz definecilerin kaçakçılık planlarına dahil edilince işler karışır. Komiser Serdar, bir yandan aşık olduğu Defne'nin peşinde koşacak bir yandan Ercan'ı tehlikelerden uzak tutmaya çalışacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Acayip Güzelim

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Abby Kohn, Marc Silverstein

Oyuncular: Amy Schumer, Michelle Williams, Emily Ratajkowski

 

New York'da iyi bir işi, dairesi ve arkadaşlıkları olan Renee tüm bunlara rağmen kurduğu büyük hayallerine ulaşamadığı için mutsuzdur- ta ki kafasını çarptığı bir kazadan gözlerini açıp aynaya bakana kadar. Tam bir mucize gibi, sanki büyülü bir değnek dileğini yerine getirmiş gibi, tıpkı istediği gibi Renee artık güzel bir kadındır! Bu fiziksel değişimle beraber Renee'nin hayatı da hep istediği gibi değişmeye başlar. Hayalindeki iş, ilişki ve ilgi... Ama Renee'in bilmediği bir şey vardır? Aslında her şey değişmiş olsa da değişmeyen tek bir şey vardır: Renee'in dış görünüşü!

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Yüz

 

Tür: Dram

Yönetmen: Malgorzata Szumowska

Oyuncular: Mateusz Kosciukiewicz, Agnieszka Podsiadlik, Malgorzata Gorol

 

Filmin ana karakteri, Polonya'da bir kasabada yaşayan ve buradan kaçma hayalleri kuran, metal müzik hayranı Jacek. Dünyanın en büyük İsa heykelinin inşaatında çalışan Jacek'e geçirdiği iş kazasının ardından Polonya'nın ilk yüz nakli uygulanır. Ameliyatın ardından herkesin Jacek'e karşı davranışı değişir. Kimlik, beden ve toplum politikalarına ciddi ancak kara mizahı ihmal etmeyen bir bakışla yaklaşan Szumowska, filmini "yetişkinler için bir masal" olarak tanımlıyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018