VİZYONA GİREN FİLMLER - 22 HAZİRAN 2018

5 yeni filmin vizyonda girdiği bu haftanın öne çıkan filmi kadrosunda Bruce Wills, John Goodman, Jason Momoa gibi isimlerin yer aldığı Los Angeles’ta Gizli Görev, köpeğini kaçıran bir çetenin peşine düşen özel dedektif Steve Ford’un amansız macerasını konu ediniyor. İkinci kez vizyona giren filmlerde bu haftanın filmi ise Düğüm Salonu. LG Sinema Kulübü iyi seyirler diler!

22/06/2018

Los Angeles’ta Gizli Görev


Tür: Macera, Komedi, Aksiyon
Yönetmen: Mark Cullen
Oyuncular: Bruce Wills, John Goodman, Jason Momoa, Emily Robinson

 

Los Angeles'ta yaşayan Steve Ford, yıkıldım ama yenilmedim konumuna gelmiş özel bir dedektiftir. Sevimli köpeği Buddy namı her yere yayılmış bir çete tarafından çalındığında profesyonel ve özel dünyası birbiriyle çatışır. Buddy'yi geri almak için Steve, başka bir çeteye yardım etmek zorundayken, intikam isteyen iki tefeci kardeş tarafından kovalanmaktadır. Bir köpeğin, bir insanın en iyi arkadaşı olduğu söylenir. Steve, köpeğine kavuşmak için bir insanın neler yapabileceğini göstermeye kararlıdır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

İki Kafadar


Tür: Animasyon

Yönetmen: Victor Azeev


Rutin ve düzenli bir yaşam sürmeyi seven kunduz Bob'un hayatı, kedi Max'in bir gece ansızın hayatına girmesiyle değişir. Macera tutkunu Max'in gökyüzünde keşfetteği cismin uzay gemisi olduğunu anlaması uzun sürmez. Bob ve Max, uzaylıları tekrar gezegenlerine göndermek için ormandaki diğer arkadaşlarından da yardım isteyerek büyük bir maceraya atılırlar.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Antisosyal 2


Tür: Korku

Yönetmen: Cody Calahan
Oyuncular: Michelle Mylett, Stephen Bogaert, Josette Halpert, Samuel Faraci

 

Sam, yeni doğan bebeğinin kaçırılmasından yıllar sonra, The Social Redroom web sitesinden etkilenen kullanıcıların istila ettiği dünyada oğlunu aramaya başlar. Bean adında genç bir kızla arkadaş olmasının ardından Sam, yakalanarak Redroom virüsüne tedavi arayan bir tesise kilitlenir. Burada kapana kısılan ve işkence gören Sam, Redroom sitesindeki güncelleme 100%'e ulaşıp, son aşamaya geçmeden önce tesisten kurtulmak zorundadır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Yabani

 

Tür: Korku, Fantastik

Yönetmen: Fritz Böhm

Oyuncular: Bel Powley, Liv Tyler, Brad Dourif

 

Anna, doğduğundan beri babası olarak bildiği bir adam tarafından evlerinin tavan arasında büyütülmüştür. Adam, Anna'nın geçmişini öğrenmemesi adına her şeyi yapmıştır. Ama Anna, polis memuru Ellen'ın kanatları altında gerçek dünya ile tanıştığında, sıradan biri olmadığını anlar. Normal bir hayata uyum sağlayamayan Anna ormanın vahşi özgürlüğünün çekimine kapılmış bir halde bulur kendini. Bir taraftan da içinde artarak büyüyen kan arzusunu anlamlandırmaya çalışmaktadır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Renksiz Rüya

 

Tür: Dram

Yönetmen: Mehmet Ali Konar

Oyuncular: Civan Güney Tunç, Bilal Bulut, Orhan Alıcı, Cuma Karaaslan

 

90'lı yılların karanlık politik olaylarının ortasında kalan Mirza, bu uğursuz, süreğen durumun mağduru olmaktan kurtulamamıştır. Annesinin ölümünün ardından iyice içine kapanıp gördüğü kötü rüyalarla savaşmaya çalışan Mirza'nın hayatı, Mir Ahmed'in bir süreliğine evlerine misafir gelmesiyle değişir. Renksiz Rüya, kuşatılmış bir zaman aralığında çocukluk, matem ve hayallerin hikâyesini, bir çocuğun yaşam ritmi ve farkındalığı üzerinden anlatıyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018