VİZYONA GİREN FİLMLER - 20 TEMMUZ 2018

6 yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın öne çıkan filmi başrollerinde Javier Bardem ve Penelope Cruz’un olduğu Virginia Vallejo’nun Loving Pablo, Hating Escobar kitabından sinemaya uyarlanan Pablo Escobar’ı Sevmek; gazeteci Virginia Vallejo’nun, Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar’la olan romantik ilişkisini konu ediniyor. Haftanın öne çıkan diğer filmi ise 2008 yapımı Mamma Mia’nın devam filmi. LG Sinema Kulübü iyi seyirler diler!

20/07/2018

 

 

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz


Tür: Komedi, Müzikal

Yönetmen: Ol Parker
Oyuncular: Lily James, Christine Baranski, Meryl Streep, Amanda Seyfried, Colin Firth, Pierce Brosnan

 

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz, ilk filmde Meryl Streep'in canlandırdığı Donna'nın geçmişiyle, şimdiki zamanda Sophie'nin hikayesini paralel bir şekilde anlatıyor.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 


Pablo Escobar’ı Sevmek


Tür: Dram, Suç, Biyografi

Yönetmen: Fernando León de Aranoa

Oyuncular: Javier Bardem, Penelope Cruz


Film, ülkeyi bölen bir terör saltanatında, dünyanın en çok korkulan uyuşturucu lordu Pablo Escobar'ın yükselişi ve düşüşüyle beraber Kolombiya'nın en ünlü gazetecisi Virginia Vallejo'yla yaşadığı istikrarsız aşkını konu alıyor.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Sibirya

 

Tür: Gerilim, Suç

Yönetmen: Matthew Ross

Oyuncular: Keanu Reeves, Molly Ringwald, Ana Ularu

 

Lucas Amerikalı bir elmas tüccarıdır. Ender bulunan mavi elmasları satmak için St. Petersburg'a giden Lucas'ın elmaslarının gerçekliğinden şüphelenilmesiyle işler karışır. Elmasları ve ortağı ortadan kaybolan Lucas, soluğu Sibirya'da alırken gizemli Katya ile de tutkulu bir ilişkiye yelken açar. Lucas'ın elmaslarını ve ortağını bulmak için vakti azalırken ihanetle dolu elmas dünyasının kirli oyunlarından kaçışı olmadığının anlayacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

İlk Arınma Gecesi


Tür: Korku, Aksiyon

Yönetmen: Gerrard McMurray

Oyuncular: Marisa Tomei, Lex Scott Davis, Luna Lauren Velez

 

Amerika'nın Kurucu Babaları, suç oranını bir önceki yıla göre %1 oranında düşürmek amacıyla izole bir toplulukta saldırganlığı bir gece için açığa çıkarırlar. Ama şiddet uygulayıcılar, dışlananların öfkesiyle karşılaşınca bu bulaşıcı hastalık test şehrinin sınırlarından taşar ve tüm ülkeye yayılır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Eski Köye Yeni Adet


Tür: Komedi

Yönetmen: Ferit, Karahan, Gülistan Acet

Oyuncular: Bülent Emrah Parlak, Nail Kırmızıgül, Haki Biçici, Füsun Demirel

 

1990'ların sonunda köye bir sağlık ekibi gelir ve en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Sağlık ekibinin köyden ayrılmasıyla köyün erkekleri toplanıp kadınlara takılan cihazın ne olduğuna dair fikirler üretirken birbirinden komik yanlış anlamalarla aletin bir mikrofon olduğuna kanaat getirirler. Bundan sonra devletin kulağının her an kendilerinde olduğunu, dinlendiklerini zanneden erkekler, kadınların yanında politik hiçbir meseleden bahsetmemeye, onlara daha kibar davranmaya özen gösterirler. Bu yanlış anlama çözülene dek köyde her şey değişecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Kısmet, Sevgilim: İlk Şarkı

 

Tür: Aşk, Dram

Yönetmen: Abdellatif Kechiche

Oyuncular: Shain Boumedine, Ophelie Bau, Salim Kechiouche

 

Amin, tatilini geçirmek üzere Paris'ten güney sahillerindeki memleketi Sète'e döner ve barlarla plajlar arasında vaktini geçirmeye başlar. Tam da Jasmine adında bir kadına âşık olmuşken, ilk filmini hayata geçirmesini sağlayacak bir yapımcıyla tanışır. Kısmet, Sevgilim: İlk Şarkı, yaz mevsiminin tüm sıcaklığını üzerinde taşıyan, müzik dolu bir film.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018