VİZYONA GİREN FİLMLER - 18 MAYIS 2018

5 yeni filmin vizyonda girdiği bu haftanın öne çıkan filmi Ryan Reynolds’ın yeniden sevilen anti-kahraman Deadpool rolüyle beyazperdeye döndüğü Deadpool 2’de kahramanımız gelecekten gelen kötü adam Cable’a karşı kendi süper kahraman timini topluyor. Bu hafta kaçıran ve tekrar izlemek isteyenler için Arif v 216 filminin tekrar vizyona girdiğini hatırlatalım. Hepinize iyi seyirler dileriz!

18/05/2018

Deadpool 2


Tür: Macera, Komedi, Aksiyon
Yönetmen: David Leitch
Oyuncular: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Josh Brolin, TJ Miller, Bill Skarsgard, Brianna Hildebrand

 

Kız arkadaşı Vanessa ile mutlu ilişkisini sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable ile sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir ve Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar. Bu birbirinden farklı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte savaşmaya hazırdır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Bal Kaymak


Tür: Aile

Yönetmen: Onur Tan

Oyuncular: Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya, Beren Gökyıldız, Ömer Tan, Kenan Çoban


Çalışkan arılarıyla ve kocaman köpeğiyle dünyanın en iyi balını üreten aksi, huysuz, geçimsiz, sert bir dede ve sevimli keçileri ve oğlaklarıyla dünyanın en iyi kaymağını yapan inatçı, kızgın, küsmüş bir nine arasında kendisine kalacak sıcak bir yuva bulamayan, sevgiye, meleklere ve iyiliğe inanan bir küçük kız çocuğu. Dede ile nine arasında esen sert rüzgarlara direnen küçük kız ile kendisi kadar küçük ama zekası, kuvveti ve çalışkanlığıyla yaylada haklı bir ün kazanmış arkadaşı Ömer, izleyicisini yepyeni bir masala ve maceraya uzakta kalmış çocukluk yıllarına yolculuğa çıkaracaklar.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Daha Yeni Başladık

Tür: Komedi, Aksiyon

Yönetmen: Ron Shelton
Oyuncular: Morgan Freeman, Tommy Lee Jones, Rene Russo


Lüks Palm Spring'deki Villa Capri'de müdürlük yapan Duke Driver'ın geçmişi gizemlerle doludur. Ancak hayattaki önceliği, müşterilerinin memnuniyeti ve hayatı durmadan devam eden bir parti olarak görmelerini sağlamaktır. Müşterileri tarafından hayranlık derecesinde sevilen Driver'ın statüsü, formundan ve yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmemiş, eski asker Leo'nun gelişiyle sarsılır. Kısa süre içinde ikili arasında Villa Capri'ye yeni yerleşen Suzie'nin gönlünü çalma konusunda amansız bir rekabet başlar. Ancak bu arada Driver'ın geçmişi su yüzüne çıktıkça, Leo ve Driver'ın rekabeti bırakıp işbirliği yapmaları gerekecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Kiraz Mevsimi

Tür: Komedi, Dram

Yönetmen: Durmuş Akbulut
Oyuncular: Taylan Güner, Turan Özdemir, Pelin Ermiş, Tolga Demircan

 

Yılmaz, bir Anadolu kasabasında babasıyla hayalleri arasına sıkışıp kalmış genç bir adamdır. En büyük hayaliyse, kendi işini kurmasının önünü açacak küçük bir traktör almaktır. Ama hem babası hem de bölgedeki yaşam şartları en küçük hayalin bile önünde büyük bir engeldir.

Define aramak ve başka kentlerde çalışmak dışında hiç kurmadıkları hayallerden biri de, maden ocağında çalışmaktır. Ocakta çalışmak bulunabilecek en kolay yol olsa da orası gerçek anlamda bir cehennemdir. Girince çıkışın garantisi asla yoktur. Ama Yılmaz, babası ve biricik aşkı İpek'le denge kurmanın tek yolunun maden ocağında çalışmak olacağını içten içe bilmektedir...

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Yakışıklı Prens

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Ross Venokur

 

Masalların bilinen prensesleri Uyuyan Güzel, Pamuk Prenses ve Külkedisi aynı prense aşık olur. Fakat bu gerçek aşk değil, yakışıklı prensin üzerindeki kara büyüdür. Yakışıklı prens büyüyü bozmak ve gerçek aşkı bulabilmek için ülkenin en profesyonel hırsızı Lenore gözetiminde tehlikeli bir göreve atılır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018