VİZYONA GİREN FİLMLER - 17 KASIM 2017

8 yeni filmin gösterime girdiği bu hafta sinemaseverleri birçok seçenek bekliyor. Haftanın öne çıkan filmlerinden ilki DC Sinematik Evreni’nin son halkası Justice League: Adalet Birliği’nde dünya için yeni bir tehlikenin ortaya çıkmasıyla Batman’in yeni kötülüğe karşı koyacak bir süper kahraman ekibini bir araya getiriyor. Diğer öne çıkan filmler; Köpek Dişi ve The Lobster gibi filmlerle dünya genelinde tanınırlığa ulaşan Yorgos Lanthimos’un yönettiği Kutsal Geyiğin Ölümü ve Michael Fassbender’ın başrolünde olduğu Kardan Adam. Yerli filmlerden ise önerimiz Sen Kiminle Dans Ediyorsun. Hepinize iyi seyirler dileriz!

17/11/2017

 

 

Justice League: Adalet Birliği

 

Tür: Fantastik, Aksiyon

Yönetmen: Zack Synder

Oyuncular: Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Amy Adams, Henry Cavill, Ray Fisher, Amber Heard, J.K Simmons, Jeremy Irons

 

Superman'e olanlardan sonra, insanlığa olan inancı, Bruce Wayne'in öncekilerden daha da güçlü bir düşmana karşı yeni arkadaşı Diana Prince'in de yardımını almasına neden olur. Batman ve Wonder Woman birlikte hareket ederek, yeni uyanan bir tehdide karşı, meta insanlardan oluşan bir takım oluştururlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Burak Aksak

Oyuncular: Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Okan Çabalar

 

Anne ve babasını kaybetmiş, intiharı bile düşünecek kadar zor günlerden geçen Aysel'in hayattaki en büyük tutkusu dans etmektir. Şengül'ün dans okulunda çalışmaya ve büyük para ödülü olan bir yarışmaya katılmaya karar vermesiyle hayat ona heyecanlı günler sunmaya başlayacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

  

Kardan Adam

 

Tür: Gerilim

Yönetmen: Tomas Alfredson

Oyuncular: Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, Tobby Jones, J.K. Simmons, Val Kilmer, Chloe Sevigny

 

Seçkin bir cinayet timinin baş dedektifi kışın ilk karında ortadan kaybolan bir kurbanı soruştururken yakalanması zor bir seri katilin yeniden eyleme geçmiş olabileceğinden korkmaktadır. Polisin, düşüncesi bile hoş olmayan bu kötülüğü bir sonraki kar yağışından önce alt edebilmesi için keskin zekalı Katrine Bratt'in yardımıyla on yıllık kapanmayan vakalar ve bu korkunç yeni vaka arasında bir bağ kurması gerekecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

İçimdeki Güneş

 

Tür: Komedi, Aşk, Dram

Yönetmen: Claire Denis

Oyuncular: Juliette Binoche, Xavier Beauvois

 

Dünyanın en romantik şehrinde bile aşkı bulmak kolay olmayabilir… Paris'te yaşayan, boşanmış bir ressam. Hayata sımsıkı tutunan, her anı dolu dolu yaşayan bu kadının adı, Isabelle. Hayatını kendi kurallarına göre yaşayan, kendini korumak için sınırları olan ama yaşadığı onca şeye rağmen umudunu yitirmeyen bir kadındır Isabelle. Belki de şans pek yüzüne gülmediği için aşkı bu kadar tutkulu yaşar, belki de Paris'in büyüsüne kapılır zaman zaman. Aşk hikâyesinde aktörler değişse de sonuçlar Isabelle için hep aynıdır: hayal kırıklığı ve yalnızlık… Isabelle'in aradığı mutluluğu bulabilmesi için önce yanlış yerlere baktığını fark etmesi gerekecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Kutsal Geyiğin Ölümü

 

Tür: Korku, Dram

Yönetmen: Yorgos Lanthimos

Oyuncular: Nicole Kidman, Colin Farell, Alicia Silverstone, Barry Keoghan, Raffey Cassidy

 

 

Steven  başarılı bir cerrah, eşi Anna ise göz doktorudur. Çiftin iki çocuklarıyla beraber mutlu ve sağlıklı devam eden aile hayatı, Steven'ın babasını kaybetmiş bir genç olan Martin'i imayesine almasıyla raydan çıkar. Beraberinde bazı karanlık sırlar da getiren Martin aile fertleriyle giderek yakınlaşırken, Steven'ın çocukları ansızın yemeden içmeden kesilir ve yürüyememeye başlarlar. Doktorlar, çocukların rahatsızlığını bilimsel olarak açıklayamamaktadır. Steven kendisini Martin'in dediklerini harfiyen yapmazsa aile fertlerinin sırayla öleceği esrarengiz bir oyunun içinde bulur.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Küçük Vampir

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Karsten Killerich, Richard Claus

 

Rudolph adındaki küçük vampirin ailesi acımasız bir vampir avcısının tehdidi altındadır. Rudolph tam da bu sıralarda kendi yaşıtı bir ölümlü ile tanışır. Tony adındaki bu çocuk eski şatolar, mezarlıklar gibi korkutucu şeyler ile çok ilgilidir. Arkadaş olan ikili Rudolph'un ailesini kurtarmaya çalışacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

  

Seni Gidi Seni

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Sibel Tunç

Oyuncular: Ahmet Kayakesen, Serdar Sezgin, İlay Erkök

 

İstanbul'un Bayrampaşa semtinde geçen film, semtin kendine özgü lugatı, dostluğu ve vefasını sonuna kadar hissettiriyor. Gençliğini seksenlerde yaşamış, seksenlerin mahalle kültürüyle yoğrulmuş insanların günümüzde geçen heyecanlı komik öyküsü…

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

  

Beginner

 

Tür:

Yönetmen: Burçak Açık Üzen

Oyuncular: Güven Kıraç, Birsen Dürülü, Bülent Çolak, Ali Uyandıran

 

Emekli bir taksi şoförü olan Faruk, İngilizce öğrenmeye çalışırken hayatının farklı noktalarına yolculuk yapar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018