VİZYONA GİREN FİLMLER - 15 HAZİRAN 2018

5 yeni filmin vizyonda girdiği bu haftanın öne çıkan filmi Ocean’s serisinin yenisi Ocean’s 8, bu sefer tamamen kadınlardan oluşan bir ekiple karşımıza çıkıyor. Filmin Sandra Bullock, Cate Blanchett ve Helena Bohnam Carter gibi yıldız oyunculardan oluşan kadrosuna ek olarak moda dünyasından birçok ünlü sima da karşımıza çıkıyor. Ayla, Coco ve Sen Kiminle Dans Ediyorsun? bu hafta ikinci kez vizyona giren filmler. LG Sinema Kulübü iyi bayramlar diler

15/06/2018

 

Ocean’s 8


Tür: Suç
Yönetmen: Gary Ross
Oyuncular: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Richard Armitage, Mindy Kaling, Awkwafina, Sarah Paulson, James Corden, Rihanna, Helena Bonham Carter

 

George Clooney'nin canlandırdığı Danny Ocean önderliğinde imkansız soygunların altından kalkan bir ekibin maceralarını anlatan Ocean's serisinin, tamamı erkeklerden oluşan ekibin yerine kadın karakterlerden oluşan bir soygun ekibinin ele alınacağı yeni halkası Ocean's 8'in, Debbie Ocean önderliğindeki bir takımın New York'ta düzenlenen Met Gala'daki soygun girişimini ele alıyor.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 


Atölye


Tür: Dram

Yönetmen: Laurent Cantet

Oyuncular: Marina Fois, Matthieu Lucci, Florian Beaujean, Issam Talbi


Marsilya yakınlarındaki küçük La Ciotat kasabası, mevsim yaz.. Bir grup genç yazar adayı, bir atölye çalışması için ünlü yazar Olivia Dejazet'in rehberliğinde bir araya gelir. Gençlerden kasabanın endüstriyel geçmişiyle de bağ kuracak bir suç romanı yazmaları istenir. Romanında yarattığı katil karakterle kendini rahatsız edici şekilde özdeşleştiren ve asabi tavırlarıyla sivrilen genç Antoine, atölyenin gidişatını tamamen değiştirecektir.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Dümdüzz Adam


Tür: Komedi

Yönetmen: Murat Toktamışoğlu
Oyuncular: Ferdi Sancar, Cezmi Baskın, Efsane Odağ, Ersin Korkut

 

Murat Toktamışoğlu'nun yazıp yönettiği Dümdüzz Adam, kendi hâlinde yaşamını sürdüren taksi şoförü Ferdi'nin, normal başlayan bir günde dedesi Cemşit ve yolda rastladıkları Kader'le birlikte yaşadıklarını anlatıyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Üç Harfliler: Beddua

 

Tür: Korku

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal, Gizem Takma

 

Beddua iki tarafı keskin bir kılıç gibi gökyüzüne çıkmış, kara bulutların arasına gizlenmiş ve hedefini aramaktadır. Melek, Burcu, Eda ve Ayla dört lise arkadaşıdır. Mezuniyetlerinin ardından yıllar geçmiş olsa da birbirlerinden kopmamışlardır. Hayatları, Havel adında Şaman bir kadın ile karşılaştıkları geceden sonra ise tamamen değişecek ve bir daha eskisi gibi olmayacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Tatlı Bela

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Cem Sürücü

Oyuncular: Gökhan Keser, Serkan Kuru, Eren Pekgöz, Selen Seyven

 

Arda, Erdem ve Fırat çocukluktan beri birlikte olan üç arkadaştır. Üç kafadar sıradan hayatlarına devam ederken, bir gece kapılarının önüne bırakılan bir bebekle birlikte hayatları bir anda değişecektir. Ela bebeğin kime ait olduğunu bulmaya çalışan Arda, Fırat ve Erdem bir yandan rutin hayatlarına devam etmeye çalışırken, bir yandan da hayatlarında ilk kez aldıkları bebek bakıcılığı sorumluluğu yüzünden komik durumlara düşerler. Bu durumu yakın çevrelerine izah etmeye çalışan üç kafadar, diğer yandan da bebeğin kimin bebeği olduğu sorusuna cevap bulmaya çalışırlar. Üç kafadarların takım beyni sayılan Arda ise, Ela bebek sayesinde tanıştığı Seren'le yeni bir aşk rüzgarına yelken açarken, minik Ela'nın hiç kimsenin tahmin etmediği hayat hikayesi ile gerçekler ortaya çıkınca herkes büyük bir şok yaşayacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018