VİZYONA GİREN FİLMLER - 14 EYLÜL 2018

9 yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın öne çıkan filmlerinden ilki Arnold Schwarzenegger’in ilk defa Orta Amerika ormanları boyunca kendisini ve yoldaşlarını avlayan öldürücü bir uzaylı yaratıkla yüzleşmesinden otuz bir yıl sonrasını konu alan Predator. Öne çıkan diğer film ise Küçük Bir Rica, arkadaşı Emily’nin bir anda ortadan kaybolmasının arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışan Stephanie’nin bu arayışını merkeze alıyor. Hepinize iyi seyirler dileriz!

14/09/2018

 

 

Predator

 

Tür: Bilim-Kurgu, Aksiyon

Yönetmen: Shane Black

Oyuncular: Boyd Holbrook, Olivia Munn, Sterling K.Brown, Jacob Tremblay

 

Eski bir Ordu Korucusu ve Özel Kuvvetler askerini Meksika'daki ücretli bir görevde, bir Predator olduğunu öğrendiği gizemli bir uzaylı ile karşılaşır. Yaratıkların teknolojisinin bir kısmını ABD'ye geri gönderir; orada, oğlu Rory onları kontrol etmek için kullanılan dili çözer. Bu da onu, Predatorlardan gelen ciddi bir tehdide maruz bırakır. Hükümetin, gördüğü şeyi ortaya çıkarmasını engellemenin bir yolu olarak psikiyatrik değerlendirme için sınırlanmış olan Quinn, Deliler adı verilen bir grup eski askerle oğlunu kurtarmak için kaçar ve daha büyük bir komployu keşfeder.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Küçük Bir Rica

 

Tür: Gerilim, Suç, Gizem

Yönetmen: Paul Feig

Oyuncular: Anna Kendrick, Black Lively, Linda Cardellini, Henry Golding

 

Stephanie, hayatını Youtube'ta paylaştığı videolardan kazanan vlogger bir annedir. Bir gün, en yakın arkadaşı Emily aniden ortadan kaybolur. Stephanie tüm enerjisini Emily'ye ne olduğunu öğrenmeye harcarken, Emily'in kocası Sean da şaşırtmacalar, ihanetler, sırlar ve bu sırların açığa çıkmasıyla, aşk, sadakat, cinayet ve intikamla dolu bu hikayede ona yardım edecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Organik Aşk

 

Tür: Romantik Komedi

Yönetmen: Kamil Çetin

Oyuncular: Gizem Karaca Ekmekçi, Mustafa Mert Koç, Tarık Pabuççuoğlu, Ruhsar Gültekin, Hacı Ali Konu

 

Bülent, zengin bir ailenin inşaat şirketinden sorumlu beceriksiz oğludur. Ailenin bugün eriştiği zenginliğin tamamı baba Celal'in eseridir. Bülent, Celal'in hayattaki tek başarısızlığıdır. Üstelik bu başarısızlık oğlanın yüzüne vurulmasın diye her ay dünyanın parasını harcamaktadır. Celal için bu gidişata dur deme zamanı gelmiştir. Babası Celal kendisi gibi sıfırdan hayata başlaması için Bülent'e bir ay müddet verir: Ya adam olacaktır, ya da mirastan men edilecektir! Bu çıktığı yolculukta başına gelen binbir türlü maceradan sonra, yolda karşılaştığı düğünden kaçan gelin Esma ile aşkı bulurken namus davası için peşlerinde olan abisi Davut ile de ayrıca uğraşırlar. Bülent ve Esma hem hayatlarını geçirecekleri organik köyü, hem de organik aşkı bulmuştur.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Mille 22

 

Tür: Gerilim, Aksiyon

Yönetmen: Peter Berg

Oyuncular: Mark Wahlberg, Lauren Cohan, John Malkovich, Ronda Rousey

 

Çok gizli bir taktik komuta birimi tarafından desteklenen seçkin bir Amerikan istihbarat subayının, hassas bilgilere sahip gizemli bir polis memurunu yasadışı yollarla yurtdışına kaçırmaya çalışmasının hikâyesini anlatıyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Gece Gelen

 

Tür: Korku, Gizem

Yönetmen: Trey Edward Shults

Oyuncular: Joel Edgerton, Christoper Abbott, Carmen Ejogo, Riley Keough

 

Dünyanın bambaşka bir hal aldığı filmde Paul, terk edilmiş güvenli bir evde eşi ve oğluyla kendine düzen kurmuş bir aile babasıdır. Tüm dünyaya dehşet saçan alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı, genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Canavar

 

Tür: Dram

Yönetmen: Michael Pearce

Oyuncular: Jessie Buckley, Johnny Flynn, Geraldine James

 

Moll, küçük bir adada, yerleşik hayatı olan genç bir kadındır. Bir gün dışarıdan gelen bir yabancıya aşık olur. Bu adam Moll'un hayatında, baskıcı ailesinden uzaklaşma için güç ve dayanak noktası gibi olur fakat zamanla bu yabancının bir seri katil olduğu iddiası ortalığı karıştırır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Misafir

 

Tür: Dram

Yönetmen: Andaç Haznedaroğlu

Oyuncular: Saba Mubarak, Rawan Iskeif, Homam Hout

 

Suriye'deki savaşta küçük kız kardeşi dışında tüm ailesini kaybeden Lena, komşusu Meryem ile birlikte Türkiye üzerinden Avrupa'ya doğru gelişen bir yolculukta başlarlar. Lena'nın asıl istediği evine dönmektir, zorluklarla geldikleri İstanbul'da devamlı ortaya çıkan problemlerle boğuşarak ayakta kalmaya çalışırken kendi hikayelerinin kahramanları olurlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Baba 1.5

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Deniz Denizciler

Oyuncular: Rüzgar Erkoçlar, Peker Açıkalın, Nilay Duru, Deniz Özerman, Hakan Bilgin, Haldun Boysan

 

Ünlü mafya babası Seyfi'nin rakipleri, oğlu olmayan Seyfi'nin ölüp geride bırakacağı imparatorluğu bölüşmeyi dört gözle beklerlerken, Seyfi'nin hiç tanımadığı bir oğlu olduğu ortaya çıkar. Ne var ki bu oğul, hiç Seyfi'nin umduğu gibi yerini gönül rahatlığıyla bırakabileceği niteliklere sahip değildir. Yine de yavaş yavaş mafya olmanın gerekliliklerini öğrenmeye başlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Sosyopat

 

Tür: Korku

Yönetmen: Kevin Forrest

Oyuncular: Jefferey Arrington, Michael Draper, Erin McGarry

 

Lori ve kocası Christopher şehir hayatındaki stresten uzakta doğanın tadını çıkarmak istemektedirler. Pasifik Kuzey Ormanlarında, şehrin dışında bir kampa gitmeye karar verirler. Sakin bir hafta sonu planlayan çiftin başlarına sosyopat bir ailenin musallat olması ile ormanda yaşam mücadelesi vermeye başlarlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018