VİZYONA GİREN FİLMLER - 13 TEMMUZ 2018

Bu haftanın öne çıkan filmlerinden ilki bol aksiyonlu Dwayne Jonhson, nam-ı değer The Rock’ın başrolünde olduğu Gökdelen. Öne çıkan diğer film ise Margot Robbie’nin başrolünde olduğu Terminal, meçhul ve karanlık bir şehrin kalbinde iki suikastçi, ölümcül bir hastalıkla savaşan bir öğretmen, gizemli bir hizmetli ve tehlikeli bir çiftle hayat süren meraklı bir garsonun hikayesinin birbirini takip edişini konu alıyor. LG Sinema Kulübü iyi seyirler diler!

13/07/2018

 

Gökdelen


Tür: Macera, Aksiyon
Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
Oyuncular: Dwayne Johnson, Noah Taylor, Neve Campbell, Pablo Schreiber

 

Eski bir FBI lideri ve savaş gazisi olan Will Ford, güvenliğinden sorumlu olduğu gökdelenlerde çıkan yangının ardından suçlanır ve kaçak haline gelir. Ne yapıp edip ismini temize çıkarmak durumundadır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 


Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili


Tür: Animasyon

Yönetmen: Genndy Tartakovsky


Mavis, lüks bir canavar gemisinde bir aile yolculuğu ayarlayarak Dracula'ya sürpriz yapar. Tatil sayesinde Dracula otelden başını kaldırıp biraz nefes alabilecektir. Dracula'nın arkadaşları da bu geziye katılmaya karşı koyamaz. Canavarlar, canavar voleybolundan devasa büyüklükteki büfelere ve egzotik gezilere kadar gemi gezisinde sunulan tüm eğlencelerle günlerini gün ederler. Fakat işler Dracula'nın geminin ilgi çekici ancak tehlikeli kaptanına aşık olmasıyla birlikte değişir. Aile, arkadaşlar ve tomurcuklanan bir romantizmi dengede tutmak, en güçlü vampir için bile çok fazla olabilir....


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Terminal


Tür: Gerilim, Dram

Yönetmen: Vaughn Stein

Oyuncular: Margot Robbie, Mike Myers, Simon Pegg

 

Renkli, hareketli Las Vegas ve Manhattan arka sokaklarını hatırlatan, anonim bir şehir. Şehrin devasa tren garında, "Hattın Sonu" adlı bir restoran. Annie, restoranın meraklı ama bir o kadar da gizemli garsonudur. İki kiralık katil, sıradaki görevleri için haber beklerken Annie'nin mekanını uğrak yer olarak seçmişlerdir. Fakat bilmedikleri bir şey vardır: Annie zarif ve göz alıcı kırmızı mantosunu giyip ortadan kaybolduğunda, bir şeyler dönüyor demektir!

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Kapalak Kızı


Tür: Korku

Yönetmen: Ramazan Özer

Oyuncular: Can Yavuz, Arifhan Durmuş, Alperen Demirtaş

Giresun'daki gerçek bir hikâyeden yola çıkan Kapalak Kızı, bir köy okulunda hademelik yapan genç bir kızın başına gelen korkunç olayları konu ediniyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Bende Kal

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Utku Uçar

Oyuncular: Sühely Uygur, Ruhi Sarı, Sadi Celil Cengiz, Peker Açıkalın

 

Babadan kalma berber dükkanını işleten Fikret, her tıraş sonrasında müşterilerine yaptığı masaj ile nam salmıştır. Fikret’in hayatı, Taner’in ona zorla masaj aleti satmasıyla kabusa döner. Fikret ve Taner dükkana gelen ünlü mafya babası Altan’ın ölümüne sebep olurlar. Peşlerine mafyanın düşmesini engellemek için cesedi ortadan kaldırmaya çalışan ikili koltukçu Rıza’dan yardım isterler. Cesedi antika bir koltuğun içine gizleyip ortadan kaldırmayı planlarlar. Fakat amaçlarına ulaşamadan mafya tarafından yakalanırlar ve her şeyi itiraf ederler. Bunun üzerine koltuğu geri almak için dükkana dönerler ancak, koltuk düzenbaz muhtar adayı Düzgün Söğüş ile Adana’ya doğru yola çıkmıştır. Mafyanın adamları Altan’ın içinde bulunduğu koltuğu bulup geri getirmeleri için üçlüye 2 gün süre verir. Adana’ya doğru yola çıkan Fikret, Taner ve Rıza kendilerini bambaşka bir maceranın içinde bulurlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018