VİZYONA GİREN FİLMLER - 13 NİSAN 2018

Geçtiğimiz haftaya göre daha iyi seçeneklerin olduğu bu haftanın öne çıkan filmi The Office dizisinden tanıdığımız John Krasinski’nin senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini üstlendiği ve eşi Emily Blunt’la birlikte başrolü paylaştığı Sessiz Bir Yer, avını sesle bulan gizemli yaratıkların, dört kişilik bir ailenin hayatını tehdit etmeye başlayınca bu ailenin yaşamlarını sessiz şekilde sürdürmek zorunda kalışlarını anlatıyor. Haftanın öne çıkan diğer seçenekler ise aksiyon severlere Dwayne Johnson’lı Rampage: Büyük Yıkım, Christian Bale’in başrolünde olduğu Vahşiler ve ilk yerli punk filmi olarak lanse edilen Arada. Hepinize iyi seyirler dileriz!

13/04/2018

Sessiz Bir Yer


Tür: Dram, Korku, Gerilim
Yönetmen: John Krasinski
Oyuncular: Emily Blunt, John Krasinski, Noah Jupe

2 çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Rampage: Büyük Yıkım

Tür: Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon
Yönetmen: Brad Peyton
Oyuncular: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Jeffrey Dean Morgan, Joe Manganiello

Primatolog Davis Okoye doğumundan beri ilgilendiği, aralarında sarsılmaz bir bağ kurduğu inanılmaz zeki gümüş sırtlı gorili George'u herkesten uzak tutmuştur. Ama bir düzenbazın genetik deneyi bu tatlı maymunu hırçın ve devasa bir boyuta dönüştürmüştür. Daha kötüsü buna benzer değişime uğramış yeni hayvanlar da keşfedilmiştir. Bu değişime uğramış yırtıcı hayvanlar Kuzey Amerika'nın içine kadar gelmekte ve karşılarına çıkan her şeyi yok etmektedirler. Okoye itibarsız genetik mühendisiyle birlikte çalışarak bir panzehirle hem Dünya'yı hem de en yakın arkadaşını kurtarmak için mücadele edecektir.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Arada

Tür: Aşk, Dram
Yönetmen: Mu Tunç
Oyuncular: Burak Deniz, Büşra Develi

Ozan, İstanbullu genç bir punk'tır. Kaliforniya'da albüm çıkarmayı düşler. Babası Altan, darbe girişimi ile kariyeri sona ermiş olan eski bir müzisyendir. Ozan'ın doğum gününde, Ozan'ın geleceği hakkında ateşli bir tartışmaya girerler ve Ozan evini terk eder. Kaset dükkanı sahibi arkadaşı Deniz, Ozan'a ertesi sabah Kaliforniya'ya giden bir gemi bileti hakkında bilgi verir. Ozan ve kız arkadaşı Lara; ev partilerinden, hurdalıkta yer alan çılgın disko mekanlarına, nargile bardan birçok yere kadar tüm şehirde bileti ararlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Vahşiler

Tür: Dram, Aksiyon
Yönetmen: Scott Cooper
Oyuncular: Christian Bale, Rosamund Pike, Wes Studi


1892'de geçen Hostiles, sert direnişten sonra ölmekte olan bir Cheyenne savaş şefini ve ailesini kabile topraklarına geri götürmeyi kabul eden efsanevi bir ordu yüzbaşısının hikayesini anlatıyor. New Mexico'da tecrit edilmiş bir Ordu karakolu olan Fort Berringer'den, Montana çayırlarına kadar korkunç ve tehlikeli yolculuk yaparlarken, ailesi öldürülmüş genç bir dul ile karşılaşırlar. Düşman Comanche ve yol boyunca karşılaştıkları tehlikeleri yenmek için güçlerini birleştirmeleri gerekir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Taş Devri Firarda

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Nick Park

 

Taş Devri kabilesi, sevimli hayvan dostlarıyla vadilerinde mutlu bir yaşam sürmektedir. Fakat dünyanın değiştiğinden, Bronz Çağı'na geçildiğinden haberleri yoktur. Açgözlü kral Lord Nooth, yemyeşil vadilerini hiç zorlanmadan ellerinden alır. Genç ve maceraperest mağara adamı Dug ise, kabilesini kurtarmak için krala meydan okur. Dug, şanslı bir kahraman olma yolunda ilerlerken takım olmanın ve dostluğun önemini öğrenecektir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Oflu Hoca Trakya’da

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Adem Kılıç, Serkan Karaaslan

Oyuncular: Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin, Bilal Çatalçekiç

 

Oflu Hoca, başkanlığını yaptığı Doğanspor futbol kulübüne, genç yetenek Hayati'yi transfer etmek için Lüleburgaz yollarına düşmüştür. Gelgelelim Oflu Hoca'yı olmadık sürprizler beklemektedir Trakya'da.Lüleburgaz'a adım attığı gün, ilçedeki hapishaneden, Oflu Hoca'nın Lüleburgaz günlerini kabusa çevirecek, yüzde yüz Trakyalı bir adam tahliye olur: Haspi. Haspi, görünüş itibariyle Oflu Hoca'nın ikizi gibidir adeta. Gelgelelim karakter olarak hiçbir ortak noktaları yoktur. Bu fiziksel benzerlik, her iki adamın da başına macera ve kahkaha yüklü belalar açacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018