VİZYONA GİREN FİLMLER - 12 MAYIS 2017

Sinemada yaz sezonu olarak adlandırılan periyoda girdiğimiz şu günlerde merakla beklenen filmler sırayla vizyona girmeye başlıyor. Bunlardan biri Alien hayranlarının sabırsızlıkla beklediği, Prometheus un devamı niteliğinde bir hikâyeyi konu alan Yaratık: Covenant. Öne çıkar diğer film ise Guy Ritchie’nin yönetmenliğini yaptığı Charlie Hunnam ve Jude Law’u bir araya getiren Kral Arthur: Kılıç Efsanesi. Hepinize iyi seyirler dileriz!

12/05/2017

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

 

Tür: Aksiyon, Fantastik

Yönetmen: Guy Ritchie

Oyuncular: Charlie Hunnam, Astrid Bergès-Frisbey, Jude Law

 

Arthur çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern (Jude Law) taç giyer. Doğuştan kazanılan hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiç bir fikri olmayan Arthur, şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ama bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmaya mecbur bırakılır.

 

Fragmanı izlemek için;

 

https://www.youtube.com/watch?v=lkby0vAC-PU

 

Yaratık: Covenant

 

Tür: Gerilim, Bilim Kurgu

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup

 

Ridley Scott'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Alien evreninde geçecek olan Alien: Covenant, 2012 yapımı Prometheus'un devamı niteliğinde bir hikâyeyi ele alıyor. Covenant adlı bir gemi, sakin ve bilinmeyen bir gezegene iniş yapar. Tayfa, başlangıçta gezegeni keşfedilmemiş bir cennet olarak görse de, karanlık kendini gösterdiğinde ekibin fikri değişecektir.

 

Fragmanı izlemek için;

 

https://www.youtube.com/watch?v=8iSfiOX0MKA

 

4N1K

 

Tür: Romantik Komedi

Yönetmen: Deniz Coşkun

Oyuncular: Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük

 

Yaprak, çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı, renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında,5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine, kızlar dünyasından uzak, Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz'dan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur. Bir gün,bu dünya gizemli bir biçimde hayatına giren Barış'ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızların dünyasına bir keşfe çıkarır… Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir 'Masal Prensi'ni, ya da 'Gamzeli Kahraman'ı seçecektir. 

Fragmanı izlemek için;

 

https://www.youtube.com/watch?v=U_J0f8nZZuE

 

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu

 

Tür: Çizgi Film, Aile

Yönetmen: Günay Göker, Çağrı Cem Bayraklı

Oyuncular: Seda Güven, Anıl İlter, Ali Uyandıran, Balım Gaye Bayrak, Şahan Yıldırım

 

Günün birinde bir profesör birbirinden farklı güçlere sahip 3 tane çok akıllı oyuncak yapar. Bunlar Nane, Limon ve Biber'dir. Üç 3 oyuncağın da birbirinden farklı ve doğaüstü yetenekleri vardır. Ancak günün birinde Nane'nin zaman makinesi özelliği bozulur ve Profesör'le Biber zamanın içinde kaybolurlar. Onları kurtarıp günümüze geri getirmek Nane ve Limon'un ellerindedir. Nane ile Limon'un güçleri tükenip, sonsuza dek kapanmadan önce onları kurtarabilmek için yardım almaları şarttır. Bunun için de yeni arkadaşları Kaan ve Meryem'den yardım isterler. Profesör 'ün kızı Evren'in de dahil olmasıyla eğlenceli kurtarma operasyonu başlar 

 

Fragmanı izlemek için;

 

https://www.youtube.com/watch?v=8UWOfCxTbMc

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

PUHU TV’NİN YENİ DİZİSİ ŞAHSİYET

NATALIE PORTMAN’IN MERAKLA BEKLENEN FİLM NETFLIX’TE

BAFTA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU