VİZYONA GİREN FİLMLER - 10 AĞUSTOS 2018

Bu haftanın öne çıkan filmlerinden ilki aksiyon yıldızı Jason Statham ve 22 metrelik Megaladon adlı köpek balığının başrolünde olduğu Meg: Derinlerdeki Dehşet. Öne çıkan diğer film ise Mila Kunis ve Kate McKinnon’ın başrolleri paylaştığı Beni Satan Casus, iki en yakın arkadaştan birinin, kendisini terk eden sevgilisinin ajan olduğunu keşfetmesiyle ikilinin içine atıldıkları macerayı konu ediniyor. Hepinize iyi seyirler dileriz!

10/08/2018

 

Meg: Derinlerdeki Dehşet


Tür: Gerilim, Aksiyon

Yönetmen: Jon Turteltaub
Oyuncular: Jason Statham, Ruby Rose, Rainn Wilson

 

Neslinin tükendiği sanılan devasa bir yaratık Pasifik Okyanusu'nun en derin noktalarından birinde, uluslararası araştırma programında görev alan derin sular denizaltı mürettebatının karşısına çıkarak onlara saldırır. Tarih öncesinden gelen Megaladon adlı 22 metrelik köpek balığı karşısında zaman daralırken deniz kurtartma uzmanı dalgıç Jonas Taylor, mürettebatı kurtarmak için Çinli deniz bilimci Dr. Minway Zhang tarafından işe alınır. Yıllar öncesinde bu ürkütücü yaratıkla karşı karşıya gelen Taylor, şimdi gelmiş geçmiş en büyük yırtıcıyla tekrar yüz yüze gelmek ve korkularının önüne geçip hayatını riske atarak herkesi kurtarmak zorundadır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 


Beni Satan Casus


Tür: Komedi, Aksiyon

Yönetmen: Susanna Fogel

Oyuncular: Mila Kunis, Justin Theroux, Kate McKinnon, Gillian Anderson


Audrey ve Morgan, 30'lu yaşlarında olan iki en yakın arkadaştır. Los Angeles'ta sürdürdükleri hayat, Audrey'in eski sevgilisinin bir anda evlerine gelmesiyle karışır. Peşinde ölümcül suikastçılar olan bu adam ile ikili kendilerini de bu maceranın içinde bulurlar. Avrupa boyunca peşlerindeki suikastçılardan kaçan ekip, bu süreçte dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundadır. Uluslararası bir komploya karışan ikilinin her şeyi çözmek için zamanı bir hayli kısıtlıdır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Bitmeyen Gece

 

Tür: Korku

Yönetmen: Brad Baruh

Oyuncular: Brea Grant, AJ Bowen, Barbara Crampton

 

James ve karısı Casey, iki çocukları ve onların bir arkadaşı ile birlikte hafta sonu tatiline çıkarlar. Aslında bu bir tatilden çok, kocasına ölümcül kanser teşhisi konan Casey'nin alternatif tedavi deneme çabasıdır. Pollack ailesi, Oregon'da iyileştirici etkisi olduğu söylenen, gözlerden uzak bir kulübeye giderler.

James, karlı bir akşamda odun aramak için çıktığı ormanda yürürken yerde baygın yatan bir kadın görür. Aile, yardım etmek için kulübeye getirdikleri bu gizemli kadının, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir dizi olaya sebep olacağından habersizdir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Durumunu Güncelle


Tür: Komedi, Gençlik

Yönetmen: Scott Speer

Oyuncular: Ross Lynch, Olivia Holt, Courtney Eaton

 

Kyle annesiyle birlikte taşındığı yeni evine ve okuluna uyum sağlamakta güçlük çekmektedir. Günün birinde telefonuna sihirli bir uygulama yükler. Paylaştığı tüm gönderilerin gerçek hayatta olmasını sağlayan bu uygulama Kyle'ın hep istediği "mükemmel" hayata sahip olması için harika bir fırsattır. Çok geçmeden okulun en güzel kızları Dani ve Charlotte'un drdikkatini çekmeyi başarır. Ancak durumunu her güncellediğinde yaşadıkları onun yeni hayatının mükemmelden ne kadar uzak olduğunu fark etmesini sağlar. Gerçek mutluluğu yakalaması için bir an önce kendi fabrika ayarlarına geri dönmelidir.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Dovlatov


Tür: Dram, Biyografi

Yönetmen: Aleksey German

Oyuncular: Milan Maric, Danila Kozlovsky, Helena Sujecka

 

1971, Leningrad. Ölümünden sonra ünlenecek Rus yazar Sergei Dovlatov, günlerini yazılarının yayımlanmasının koşulu olan Yazarlar Sendikası'na üyeliğini kovalayıp ufak yazı işleriyle geçirmektedir. Akşamları ise caz dinlenen partilerde kentteki sanatçı ve yazarlarla bir araya gelir.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Ev Kadını


Tür: Korku

Yönetmen: Can Evrenol

Oyuncular: Clementine Poidatz, David Sakurai, Defne Halman

 

Holly'nin kardeşi ve babası, cinnet geçiren annesi tarafından öldürülür. Aradan 20 yıl geçmesine rağmen Holly hâlâ bu kabusları görmektedir. Eski bir arkadaşıyla karşılaşması ise her şeyi karıştıracaktır. Arkadaşı Holly'yi ünlü bir medyumun lideri olduğu tarikat tarzında bir grup ile tanıştırır. Medyum Holly'ye özel bir ilgi gösterir ve Holly'nin tüm kabusları gerçek olmaya başlar.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018