VİZYONA GİREN FİLMLER - 1 ARALIK 2017

5 yeni filmin gösterime girdiği bu haftanın öne çıkan filmi Engin Günaydın ve Demet Evgar’ı bir araya getiren Aile Arasında. Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı filmde eşi tarafından terk edilen Fikret’in bir kız isteme için baba rolüne girmesi sonucu gelişen olayları konu ediniyor. Hepinize iyi seyirler dileriz!

01/12/2017

Aile Arasında

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Ozan Açıktan

Oyuncular: Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Şevket Çoruh, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Fatih Artman

 

21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışması ve dost olmasının ardından, Solmaz'ın kızı Zeynep bu sırada ailesiyle ilgili yalanlar söylediği Adanalı sevgilisinden evlenme teklifi alır. Solmaz, Fikret'ten, kızının saygın, efendi, emniyet müdürü babası rolünü oynamasını ister. Aile arasında bir kız isteme, bir de düğün olacak, ve bu iş bitecektir. Ancak damadın geleneksel ailesi detaylı evlilik seremonileri planlamaktadır. Asla yalan söyleyemeyen, nevrotik, tedirgin Fikret, sert, silah taşıyan, kebapçı zinciri sahibi bir Adanalı aileye karşı hayatının rolünü oynamak zorundadır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Jüpiter’in Uydusu

 

Tür: Bilim-Kurgu, Dram

Yönetmen: Kornel Mundruczo

Oyuncular: Zsombor Jeger, György Cserhalmi, Merab Ninidze

 

Aryan ve babası, Suriye'den botla Macaristan'a kaçmıştır. Sınıra vardıkları sırada çıkan kargaşada ırkçı bir polis memuru tarafından vurulan 19 yaşındaki Aryan, korku ve dehşet içinde son nefesini vermeye hazırlanırken, götürüldüğü mülteci kampında mucizevi bir şekilde hayatta kalır. Olağanüstü bir şekilde göğe yükselen Aryan'ın mucizelere olan inancı artsa da içine düştüğü olaylarda bu yeteneği bile yeterli olmayacaktır. Aryan, sınırda kaybettiği babasını ararken aynı zamanda içine girmiş olduğu yeni dünyanın zorluklarıyla ve bir yandan da geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Çizgi Ötesi

 

Tür: Korku, Bilim-Kurgu, Dram

Yönetmen: Niels Arden Oplev

Oyuncular: Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev

 

Ölümden sonra neler olduğunu merak eden beş tıp öğrencisi, çok tehlikeli bir deneye kalkışır: birbirlerinin kalbini kısa süreliğine durdurarak, her biri neredeyse öldükleri bir anı deneyimler. Ve bu da onlara ölümden sonra ne olduğuna dair ilk elden bilgi sağlar. Ancak, deneyleri gittikçe daha tehlikeli bir hal alırken, her biri geçmişteki günahları tarafından avlanmaya ve diğer tarafa geçmelerinin paranormal sonuçlarını yaşamaya başlarlar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Yarını Yok

 

Tür: Gerilim, Aksiyon

Yönetmen: Brian Smrz

Oyuncular: Ethan Hawke, Paul Anderson, Liam Cunningham

 

Yakın bir gelecekte dünyada beklenmedik bir iklim değişikliği yaşanınca Travis Conrad, bir kiralık katildir. Kendisine verilen son işi sırasında öldürülür ve patronu tarafından geçici olarak canlandırılır. Sadece 24 saatlik yaşam süreci vardır. Travis, kendisine verilen bu bir günde hayatına mal olan insanlardan intikam almak için çabalar.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Tamircikler: Gizli Görev

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Vasiko Bedoshvili, Andrey Kolpin, Ivan Pshonkin

 

Tom Thomas'ın ailesi, Profesör Eugenius ve asistanı Elisa ile daha önce hiç tanışmamıştır. Hepsi, Tom Thomas'ın babası, şüpheli Elisa'nın laboratuarda garip olaylar bildirmesini isteyen açıklanamayan olaylar hakkında bir haber yayınladığı değişiklikle ilgilidir.

 

Profesör Eugenius'un en son gelişmekte olan işi, Fixies'in elektrik telleri üzerinden geçmesine izin verecek küçük bir enerji bileziği aldığında, kısa sürede bir felakete dönüşür. Bu atılım sadece Fixies'in daha fazla cihazı düzeltmesini kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda kendi laboratuarını kurmak için profesöre yeterince para kazandırır!

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018