VİZYONA GİREN FİLMLER – 2 HAZİRAN 2017

Haftanın öne çıkan filmi The Monster’dan tanıdığımız yönetmen Patty Jenkins\'in yönettiği, başrolünde Gal Gadot\'un yer aldığı Wonder Woman, yenilmez bir savaşçı olan Amazon prensesi Diana\'nın, dünyada meydana gelmekte olan büyük savaşı durdurmak için yola çıkmasını anlatıyor. Eleştirmenlerden oldukça olumlu yorumlar alan film DC süper kahraman filmlerini talihini değiştirecek gibi duruyor. Haftanın diğer öne çıkan filmi ise The Rock ve Zac Efron’u bir araya getiren komedi filmi Sahil Güvenlik. Hepinize iyi seyiler dileriz!

02/06/2017

Wonder Woman

 

Tür: Fantastik, Aksiyon

Yönetmen: Patty Jenkins

Oyuncular: Gal Gadot, Robin Wright, Chris Pine

 

Wonder Woman olmadan önce Amazon prensesi olan Diana, yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzak cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot'unun uçağı düşer, ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana'ya adanın dışındaki dünyada büyüyen savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanında tüm savaşları durdurmak için çarpışan Diana, tüm güçlerini ve gerçek kaderini keşfedecektir.

 

Fragman izlemek için;

 

https://www.youtube.com/watch?v=0IUS16zOOKg

 

Sahil Güvenlik

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Seth Gordon

Oyuncular: Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddario

 

90’ların popüler dizisinin sinemaya uyarlandığı film, kendisini işine adamış cankurtaran Mitch Buchannon'ın yeni küstah cankurtaran ile arasındaki çekişmeyi konu alıyor. İkili filmde koyun güvenliği tehdit eden yerel bir suç planını ortaya çıkaracaklardır.

 

Fragman izlemek için;

 

https://www.youtube.com/watch?v=2E-FJNTf9aE

 

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

 

Tür: Komedi, Animasyon

Yönetmen: David Soren

 

İlk kitabı 1997'de yayınlanan 12 kitaplık Dav Pilkey’in Kaptan Düşükdon serisi 20 dile çevrildi ve dünya çapında 80 milyon satmıştı. Kitaplar, saatlerini ağaç evlerinde kendi tuhaf süper kahramanları Kaptan Düşükdon'un olduğu çizgi romanlarını yaratarak geçiren iki hayalperest, George Beard (Kevin Hart) ve Harold Hutchins'in (Thomas Middleditch) maceralarıyla ilgili. Sonra bir gün, kötü müdürleri iki arkadaşı ayrı sınıflara koymakla tehdit edince, yanlışlıkla onu hipnotize ederek Kaptan Düşükdon'a (Ed Helms) çevirirler.

 

Fragman izlemek için;

 

https://www.youtube.com/watch?v=a3BSp3kmS5Y

 

Şeytanın Doğuşu

 

Tür: Korku

Yönetmen: Nirpal Bhogal

Oyuncular: Antonia Thomas, Jonathan Hyde, Lucy Chappell

 

Charlie genç eşinin hamile olduğunu öğrendiğinde çok sevinir. Ancak bebek doğduktan sonra garip olaylar yaşamaya başlarlar. Ailelerinden uzakta yaşayan genç çift, bu garip bebeği idare edebilmek için onların yardımına ihtiyaç duyarlar. Çünkü bebekteki gariplikler aileden gelmektedir. Fakat bebekleri asla umdukları gibi normal bir çocuk olmayacaktır.

 

Fragman izlemek için;

 

https://www.youtube.com/watch?v=f8AuKls0p08

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

STRANGER THINGS’TEN SON FRAGMAN DA GELDİ!

NETFLIX’TE BİR DAVID FINCHER DİZİSİ: MINDHUNTER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 13 EKİM 2017