VİZYONA GİREN FİLMLER – 16 HAZİRAN 2017

İki yerli, iki yabancı toplam 4 yeni filmin vizyona girdiği bu haftanın öne çıkan filmi özellikle çocuk seyircilerin merakla beklediği Disney/Pixar’dan Arabalar serisinin üçüncü halkası. Şimşek McQueen’in yeni maceralarını izleyeceğimiz bu filmde McQueen bu sefer kendisinden genç ve hızlı arabalarla yarışıyor. Psikolojik gerilim türünde ise Aaron Taylor-Johnson ve John Cena’yı buluşturan Sniper:Duvar haftanın diğer öne çıkan film. Hepinize iyi seyiler dileriz!

06/12/2017

Arabalar 3

 

Tür: Animasyon

Yönetmen: Brian Free

 

Yeni nesil hızlı yarış arabaları tarafından gafil avlanan efsanevi Şimşek McQueen, sevdiği sporda aniden bir kenara itilmiştir. Oyuna geri dönmek için, hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez'in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet'in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı vardır. #95'in işinin henüz bitmediğini kanıtlamak, Piston Kupasının en büyük yarışında bu şampiyonun yüreğini sınayacaktır.

 

Fragman izlemek için;

https://www.youtube.com/watch?v=sPKIElbmcaQ

 

Sniper: Duvar

 

Tür: Aksiyon, Gerilim

Yönetmen: Doug Liman

Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson, John Cena

 

Sniper: Duvar, aralarında dağılmaya başlayan bir duvar dışında bir şey olmayan ve Iraklı bir keskin nişancı tarafından kapana kısılan iki askerin psikolojik gerilim hikâyesidir. Onların kavgası, nişancılık olduğu kadar, irade ve zeka savaşı haline gelir.

 

Fragman izlemek için;

https://www.youtube.com/watch?v=RVIxqzf1yIY

 

Deccal 2

 

Tür: Korku

Yönetmen: Özgür Bakar

Oyuncular: Murat Prosciler, Burak Sarımola, Volkan Cal

 

6.6.2016'da doğan bir bebek tüm dünyayı kötülüğe ve felaketlere sürükleyecek olan kehanetin kendisidir. İlk filmde doğumu gerçekleştiren Duygu çıldırıp kendini öldürür fakat bebeği koruyan şeytani tarikat kehanetin devam edebilmesi için Venüs tutulmasının olduğu gece annesiyle aynı kandan bir kadının emzirmesini sağlamak zorundadır. Bu yüzden Duygu'nun kardeşi Öznur'u tutulmaya kadar ellerinde tutarlar. Bu ayinin önüne geçmek isteyen Türk ve Avrupalı gizli teşkilatlar bebeği aramaktadır. Bebek ise çocukları olmayan bir çifte evlatlık gitmiştir ama yine şeytani tarikatların gözetimindedir. Bebekle birlikte üzerindeki lanet onu evlerine alan çifte de kabus dolu zamanlar yaşatacaktır.

 

Fragman izlemek için;

https://www.youtube.com/watch?v=3KW-eNVWCCE

 

Sinyalciler

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Ahmet Kapucu

Oyuncular: Burak Satıbol, Ayhan Taş, Mahmut Tuncer

 

Hayati, yeğeninin ölümünden sorumlu tuttuğu 3 kafadara/sinyalciye büyük bir para cezası keser. Hayatları boyunca birilerinin sırtından geçinmeye alışmış olan Sinyalciler, kesilen cezayı bulup buluşturmak için türlü dümenin-sahtekarlığın içine düşerler. Son akşam yemeği tablosunu haraç mezat satmaya çalışırken Interpol'ün kucağına düşerler.

 

Fragman izlemek için;

https://www.youtube.com/watch?v=-lV6wERBt5E

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

STRANGER THINGS’TEN SON FRAGMAN DA GELDİ!

NETFLIX’TE BİR DAVID FINCHER DİZİSİ: MINDHUNTER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 13 EKİM 2017