VİZYONA GİREN FİLMLER – 12 EKİM 2018

5 yeni filmin gösterdiğime girdiği bu hafta suç ve gizem isteyenler için El Royale’de Zor Zamanlar’ı, komedi isteyenler için ise Yol Arkadaşım 2’yi öneriyoruz. Aynı zamanda Mustang filmiyle birçok festivalden ödülle dönen ve Oscar adayı olan Deniz Gamze Ergüven’in Halle Berry ve Daniel Craig’li yeni filmi Kings de bu hafta vizyonda. LG Sinema Kulübü iyi seyirler diler!

12/10/2018

 

 

Yol Arkadaşım 2

 

Tür: Komedi

Yönetmen: Bedran Güzel

Oyuncular: İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker

 

Onur ve Şeref bir yıl içinde hem ev hem iş arkadaşı olmuştur. Şeref başarısız bir şekilde Onur'un menajerliğini yapmaktadır. Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur'a bol sürprizli bir turne ayarlar. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ve macera bu yolculukta yine onları beklemektedir. Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir?

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

El Royale’de Zor Zamanlar

 

Tür: Gerilim, Suç, Gizem

Yönetmen: Drew Goddard

Oyuncular: Cynthia Erivo, Jeff Bridges, Dakota Johnson, Jon Hamm, Chris Hemsworth

 

Karanlık geçmişleri olan yedi yabancı farklı yerlerden, farklı hikayelerle yola çıkmışlardır. Sonunda hepsi Tahoe Gölü'ndeki yıkık bir otel olan El Royale'de bir araya gelirler. Hepsinin birbirinden sakladıkları ve geçmişe gömmeye çalıştıkları önemli sırları vardır. Bu gece her şeyin sonudur ve onların geçmişleriyle yüzleşip kendilerini kurtarabilmeleri için son bir şansları vardır. Geçmişin acı verici yaralarına rağmen bunu yapabilecekler midir?

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Kings

 

Tür: Aşk, Dram, Suç

Yönetmen: Deniz Gamze Ergüven

Oyuncular: Halle Berry, Daniel Craig, Lamaer Johnson, Rachel Hilson

 

Gerçek bir hikâyeye dayanan film, 1991 yılında Rodney King'in aracıyla aşırı hız yaptığı gerekçesiyle durdurulmasının ardından başlayan tartışma sonunda Los Angeles Polis Departmanı polisleri tarafından dövülerek linç edilmesinin akabinde başlayan 1992 Los Angeles direnişini konu ediniyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Uzun Kabus

 

Tür: Korku

Yönetmen: Sylvain White

Oyuncular: Joey King, Annalise Basso, Javier Botet

 

Massachusetts'in küçük bir kasabasında, bir grup arkadaş Slender Man efsanesini çürütmek için bir ritüel gerçekleştirirler. Gruptaki kızlardan biri esrarengiz bir şekilde kaybolunca, onun aslında Slender Man'in son kurbanı olabileceğinden şüphelenirler.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Mirasçılar

 

Tür: Dram

Yönetmen: Marcelo Martinessi

Oyuncular: Ana Brun, Margarita Irun, Ana Ivanova, Nilda Gonzalez

 

Ailelerinden kalan mirasın son kırıntılarını da satınca, Chela ve Chiquita çaresiz kalır; Chiquita hapse düşer, Chela ise korsan taksicilik yapmaya başlar. Hayatın zorluklarının boylarını aştığını düşündükleri anda Chela yeni bir aşka düşer. Mirasçılar, sınıf farklılıkları ve kadın özgürleşmesine yakın bir mercekten bakıyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018