TOM HARDY’Lİ VENOM’DAN İLK FRAGMAN YAYINLANDI

Marvel’in en gizemli, komplike ve belalı anti-kahramanı Venom 5 Ekim’de beyazperdede arz-ı endam edecek. Tom Hardy’nin başrolünde olduğu filmin merakla beklenen ilk fragmanı yayınlandı.

26/04/2018

Spider-Man’in spin-off filmi olarak lanse edilen Venom aynı zamanda Sony’nin yeni Marvel Evreni’ndeki ilk filmi olma özelliği taşıyor. Marvel Sinematik Evreni’yle çok çok uzaktan bağlantılı olmakla beraber tamamen ayrı bir film olarak düşünebiliriz. Çünkü bu sefer yapımcı koltuğunda Marvel Studios bulunmuyor.

 

Marvel serilerini takip edenlerin yakından tanıdığı ve 2007 yapımı Spider-Man 3 filminde de karşımıza çıkan Venom aslında sadece simbiyoz halinde yaşayabilen başlı başına uzaylı bir yaşam formu. En belirgin özelliği öfkesi. Zehir anlamına gelen Venom’un bu isimle adlandırılmasının mantığı örümceğin öfkelendiğinde zehirini akıtması. Eddie Brock’la simbiyotun kesişmesi ise Peter Parker’ın Eddie’yi işten attırması ve sevdiği kızı elinden alması sayesinde oluyor.  Peter Parker’a karşı olan öfkesi sonucu simbiyotla birleşiyor ve Venom ortaya çıkıyor.

 

Peki Spider-Man’siz bir Venom filmi olabilir mi? Bu soruya henüz net bir cevap veremiyoruz çünkü filmde şu an için Peter Parker yani Tom Holland’u görüp göremeyeceğimizi resmi olarak bilemiyoruz. Filmin konusunun Eddie Brock’un Life Foundation örgütüyle karşılaması ve sonrasında olayların içine dahil olarak Venom’a dönüşmesi olacağı konuşulsa da Peter Parker karakterinin de filmde yer alacağı dedikoduları da çoktan çıkmış durumda. Hatta Sony’nin Avengers: Infinity War sonrasında Peter Parker’ı Marvel Studios’un yarattığı evrenden kendi Marvel evrenine transfer edeceği de iddialar arasında. Eğer Peter Parker yani Tom Holland, Venom’da yer alacaksa bunun henüz açıklanmamasının tek sebebi Infinity War’a olan ilgiyi başka yerlere çekmemek olabilir. Bekleyip göreceğiz.

 

Tom Hardy’nin Venom/Eddie Brock’u canlandırdığı filmin kadrosunda ayrıca Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ve Reid Scott gibi isimler de bulunuyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018