THE PROTECTOR’DAN İLK TANITIM FRAGMANI

Netflix’in merakla beklenen ilk Türk orjinal dizisi The Protector’dan ilk görüntüler ve tanıtım fragmanı geldi.

01/10/2018

 

 

İlk olarak Mayıs 2017’de duyurulan, uzun bir hazırlık süreci ve casting çalışması sonucunda bu sene başında çekimlerine başlanan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi The Protector’la ilgili ilk resmi paylaşımlar gelmeye başladı.

 

Hakan karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu dizinin kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık gibi isimler de yer alıyor. İpek Gökdel’in “Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi” adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, mütevazı bir hayatı olan Hakan'ın hem İstanbul'un hem de kendi kaderini sonsuza dek değiştirecek, bugün olması gereken kahraman olma yolundaki macerasını anlatacak.

 

Dizini konusu şöyle:Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysa ki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak. Hakan kendisi için çizilmiş kaderinin peşinden giderek son muhafız olabilecek mi?

 

 

Dizinin şimdiden 2.sezon için onay aldığını ve ikinci sezona ait çekimlere de geçtiğimiz yaz itibariyle başlandığını not düşelim. Dizinin yönetmeleri arasında Can Evrenol, Umut Aral, Gönenç Uyanık ve Gökhan Tiryaki bulunuyor. Geçtiğimiz hafta çıkan haberlerlerde Netflix yöneticilerinin Can Evrenol’un yönettiği bölümleri beğenmediği ve bu durumun birçok sahnenin yeniden çekilmesine ve dizinin yayın tarihinin ertelenmesine neden olduğu konuşuldu.

 

Yayınlanan ilk tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018