STRANGER THINGS 2.SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI!

Netflix, en çok sevilen dizilerinden Stranger Things’in 2.sezon çekimleri başladığını duyurdu. 9 bölümden oluşan 2.sezona ait ipuçları sizin için derledik.

10/11/2016

(Dikkat: Bu yazı dizinin ilk sezonuna ait bazı spoiler bilgiler içermektedir.)

 

Netflix’in bu yılki en büyük sürprizi Stranger Things 2.sezonuyla önümüzdeki yıl geri dönecek. Henüz 2.sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair Netflix’ten gelen bir açıklama yok. Ama ilk sezonunun bu yılın Temmuz ayında yayınlandığını düşünürsek büyük ihtimalle yeni sezon için 2017 Yaz’ını beklememiz gerekecek. 

İkinci sezon bıraktığımız yerden bir yıl sonra 1984 sonbaharıyla başlıyor. Dizinin yaratıcıları Duffer Kardeşler’in verdikleri demeçlere  göre 2.sezon Will’in kayboluşuna ait mitolojiyi daha derinlemesine inceleyecek. Ve güzel haber: Millie Bobby Brown tarafından canlandırılan Eleven karakteri geri dönüyor! Zaten onsuz bir 2.sezon da düşünemezdik. Brown’ın tekrar diziye döneceğini Stranger Things’in resmi Twitter hesabından atılan 2.sezonun çekimlerini başladığını duyuran aşağıdaki fotoğraftan da anlayabilirsiniz.

 

(Kaynak: https://twitter.com/stranger_things)

Stranger Things’in yeni sezonuna ait haberleri aktardığımız bu yazıyı geçen hafta yayınlanan bir teaser video ile sonlandırıyoruz. Akıbetini oldukça merak ettiğimiz ve 2.sezonda tekrar görmek istediğimiz karakter Barb’ı konu alan videoyu buradan izleyebilirsiniz. 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 17 KASIM 2017

GAL GADOT

VİZYONA GİREN FİLMLER - 10 KASIM 2017