PUHU TV’NİN YENİ DİZİSİ DİP

Başrollerinde İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Bülent Emin Yarar ve Berrak Tüzünataç gibi iddialı isimlerin bulunduğu Puhu TV’nin yeni dizisi Dip bu Cuma başlıyor.

27/03/2018

Geçtiğimiz günlerde yeni dizisi Şahsiyet’i izleyicisiyle buluşturan Puhu TV merakla beklenen yeni orijinal içeriği Dip için de gün sayıyor.  Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, proje tasarımı ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün, yönetmenliğini ise Uygar Kutlu’nun yaptığı Dip’in kadrosunda başta saydığımız 4 isim dışında Lale Mansur, Defne Kayalar, Olgun Toker, Gün Koper, Gözde Türkpençe ve Can Gox gib isimler de var.

 

Dizinin konusu şöyle: İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir (İlker Kaleli) , bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Bilge’yi (Neslihan Atagül) bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

 

Merakla beklenen dizinin ilk bölümü 30 Mart Cuma akşamı Puhu TV’de yayınlanacak. Dizinin yayınlanan iki fragmanı buradan izleyebilirsiniz:  

Fragman1    Fragman 2

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018