NİSAN AYI ÖNERİLERİ

Nisan ayında kaçırmamanız gereken dizi, film ve konser önerisini sizin için sıraladık. Tarihleri ajandanıza not etmeyi unutmayın.

04/04/2018

DİZİ / Westworld - 2.Sezon - 22 Nisan

 

Yapay zekanın karanlık dünyasındaki yolculuğu kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yılın en çok konuşulan dizilerinden Westworld’un merakla beklenen 2.sezonu 22 Nisan’da başlıyor.  Henüz ilk sezonu izlemeyenler varsa bu tarihe kadar 10 bölümlük ilk sezonu izleyerek 2.sezona yetişmelerini öneriyoruz.

 

Diziyi henüz izlememiş olanlar için kısaca konusundan bahsedelim. Ünlü bilim kurgu yazarı Michael Crichton'ın 1973'te çektiği ilk yönetmenlik denemesinden uyarlanan Westworld geleceğin lunaparkı diyebileceğimiz bir eğlence parkında geçiyor. İnsanoğlunun günahkarlığına tanıklık edebileceğiniz karanlık bir dünya olan bu parkta  yapay zeka zengin konukların eğlence ihtiyaçlarını karşılıyor ve hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

 

Dizinin yeni bölümlerini Digiturk Bein Series Sci-Fi kanalından takip edebilirsiniz. İkinci sezon fragmanı için sizi buraya alalım.

 

SİNEMA / Avengers: Sonsuzluk Savaşı - 27 Nisan

 

Belki de yılın en çok beklenen filmi bu ay vizyona giriyor. Marvel Sinematik Evreni'nin tüm ana karakterlerinin buluştuğu “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” tüm zamanların en muhteşem ve ölümcül hesaplaşmasını beyaz perdeye taşıyacak. Yenilmezler ve süper kahraman dostları bu sefer  yıkıcı bir saldırı evrenin sonunu getirmeden önce güçlü Thanos'u yenmek için her şeyi feda etmeye razı olmak zorundalar.

 

27 Nisan’da vizyona girecek filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

KONSER / The Lord of the Rings in Concert “The Return of the King” - 13-14 Nisan

 

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen ve büyük ilgi gören görkemli The Lord of the Rings in Concert serisi, 13-14 Nisan’da Zorlu PSM’de “The Return of The King” ile kaldığı yerden devam ediyor.

 

Peter Jackson’ın gişe rekorları kıran J.R.R. Tolkien üçlemesinin üçüncü perdesi dev ekrandan yansıtılırken filmin Oscar ödüllü müziklerini Sinema Senfoni Orkestrası ve Korosu’ndan canlı olarak dinleyebilirsiniz. Lord of the Rings hayranlarının kesinlikle kaçırmaması gereken bir organizasyon.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018