NIGHTFLYERS

Game of Thrones 8.sezonuyla HBO’da finalini yapacak ancak başka bir George R.R. Martin eserini fazla vakit kaybetmeden televizyonda izleyeceğiz. Ünlü yazarın 1987’de çekilmiş bir de filmi bulunan fantastik bilimkurgu romanı Nightflyers, TV dizisi oluyor. Dizi pilot bölüm onayını aldı.

14/07/2017

 

Film gibi, dizi de güneş sistemi içerisindeki başka gezegenlerde hayat arayan bir grup bilimadamının başına gelenleri konu alacak. 8 maceracı bilimadamı ve 1 telepat çıktığı uzay yolculuğunda gizemli bir uzay aracına rastlayacak ve bu geminin gelişmiş yapay zekâsı ve kaptanına dair esrarengiz detaylar ortaya çıktıkça uzayın karanlık derinliklerinde hiç beklenmeyen olaylar ve bir hayatta kalma mücadelesi başlayacak.

 

Game of Thrones’a kıyasla çok daha fazla korku öğesi barındıracak dizinin yapımcıları arasında ünlü yönetmen Doug Liman ve 1987 yapımı filmin senaristi Jeff Buhler’de bulunuyor. Syfy’da yayınlanması planlanan dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi ise henüz belli değil.

 

Merak edenler, 1980’lerin ucuz bilimkurgu filmleri arasında nitelenebilecek film versiyonun fragmanına linkten göz atabilirler. 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

STRANGER THINGS’TEN SON FRAGMAN DA GELDİ!

NETFLIX’TE BİR DAVID FINCHER DİZİSİ: MINDHUNTER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 13 EKİM 2017