LOST IN SPACE

1960’ların kült bilim kurgu dizisinin yepyeni bir uyarlaması olan Lost in Space hedeflerinden saptırılıp uzayda kaybolan Robinson ailesinin hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Dizi ilk sezon bölümleriyle 13 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak.

10/06/2018

Netflix merakla beklenen yeni bilimkurgu serisi Lost in Space için yayın tarihini 13 Nisan olarak açıkladı.  Irwin Allen’ın 1965 yapımı kült TV klasiğinin yeniden çevrimi olan dizide Robinson ailesinin fertleri John Robinson’u  Toby Stephens, Maureen Robinson’u Molly Parker ve Dr. Smith’i de Parker Posey canlandırıyor.

 

Dizinin konusu şöyle: Günümüzden 30 yıl sonrasında geçen hikayede uzayda sömürgeleştirme başlamış durumda. Robinson ailesi belirli testlerden geçerek daha iyi bir dünyada yaşamaya hak kazanan ailelerden biri. Yeni bir koloni oluşturmak için çıktıkları yolculuk sırasında hedeflerinden sapan aile, evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıkta hayatta kalmak için uzaylılarla başa çıkmak zorunda kalıyor. Bu mücadele sırasında Robinson ailesine birbirlerini pek sevmeyen iki yabancı da katılıyor. Karizmatik Dr. Smith, huzursuz halleri ve akılalmaz oyunları ile tam bir manipülatör. Diğer yabancı ise becerikli Don West herhangi bir koloniye katılmak istemezken bir anda kaybolmuş bir gezegende tek başına kalan bir müteahhit.

 

Dünyada 13 Nisan’da yayınlanacak dizi uzayda ise çoktan yayına girmiş durumda. Evet şaka değil. Netflix, dizinin pilot bölümünü NASA ile paylaşarak 12 gün önce Uluslararası Uzay İstasyonu’nda görev yapan astronotlarla ulaştırılmasını sağladı.

 

Biz dünyadakilerin ise biraz daha beklemesi gerekecek. Dizinin yayınlanan ilk tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018