KARANLIK ZİHİNLER

Açlık Oyunları ve Labirent serilerini sevenleri buraya alalım. Alexandra Bracken’ın gençlik roman serisinden beyaz perdeye uyarlanan, Stranger Things ve Arrival’ın yapımcılarından Karanlık Zihinler bu Cuma vizyona giriyor.

01/08/2018

 

Filmin konusu şöyle: Ruby Daly, Amerika`nın %98`ini  öldüren korkunç vebadan hayatta kalabileceğini hiç düşünmemiştir; ancak hayatta kalmayı başarır. Hayatta kalanlar değişik güçlere sahiplerdir ve sadece renklerle tanımlanırlar; yeşiller (çok zekiler), maviler (telekinez), sarılar (elektriği kontrol edebilme), turuncular (zihin üzerinde kontrol) ve kırmızılar (ateşi kontrol edebilme). Ruby, tehlikeli bir turuncudur. Acınası ve korku içersinde olan Thurmond'a kendisi gibi olan çocukların yanına gönderilir. Ruby, bu korkunç yerden çocukların yardımıyla kaçar ve hayatı bambaşka bir hal alır.

 

Başroldeki Ruby Daly karakterini canlandıran Amandla Stenberg’i Açlık Oyunları serisindeki Rue rolüyle hatırlayabilirsiniz. Bunun dışında kadroda This is Us dizisinde beğenerek izlediğimiz Mandy Moore, Game of Thrones’da Brienne of Tarth ve Star Wars serisindeki Captain Phasma rolleriyle karşımıza çıkan Gwendoline Christie ve Bradley Whitford, Harris Dickinson, Liam Stewart, Miya Cech, Skylan Brooks ve Patrick Gibson gibi isimler var.  Film Stranger Things ve çokça beğelenilen Arrival filminin yapımcılarının ürünü.

 

 

 

Kung Fu Panda filmlerinin yönetmeni olan Kore asıllı yönetmen Jennifer Yuh Nelson, Karanlık Zihinler için “Film, çocukların hayatta kalabilmek için bu güçleri kullanabilmeleri ile ilgili, çok fazla aksiyon var ama aynı zamanda çok kalpten ” diyor.

 

Bu Cuma vizyona girecek filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018