JOHN WICK 3’TE ÇILGINLIK DOZAJI ARTACAK

Geçtiğimiz aylarda Mayıs 2019’da gösterime girecek John Wick serisinin üçüncü filmi John Wick 3: Parabellum’la ilgili ilk detayları vermiştik. Filmle ilgili gelen yeni görseller beklentimizi arttırmaktan başka bir şeye yaramıyor.

08/10/2018

 

 

Aksiyon dozajı gittikçe artan John Wick serisinin üçüncü film için geri sayım devam ediyor. İlk 2 filmden sonra emin olduğumuz bir şey var: Keanu Reeves 50 yaşında bile olsa hala birilerini fena benzetebiliyor. Üçüncü filmden beklentimiz ise tüm çılgınlığın daha da artarak devam etmesi. Filmle ilgili paylaşılan kareler bu beklentimizi boşa çıkarmıyor zira Keanu Reeves’i New York sokaklarını at sürerken görüyoruz. At sizi şaşırtmasın. İlk iki ve üçüncü filmin de yönetmeni olan Chad Stahelski filmde olacakları sıralıyor: “Atlar, köpekler, arabalar, bir kuzgun, birkaç güvercin, bir motorsiklet takibi, bolca araba takibi, Halle Berry, Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick, silahlar ve ninjalar.” Ve ekliyor. “Büyük ihtimalle bu film kariyerim boyunca yaptığım en çılgınca şey. Keanu için de”.

 

 

(Dikkat: Yazının bundan sonraki filmi John Wick: Bölüm 2 ile ilgili spoiler içerir.)

 

Çılgınlık dozu oldukça yüksek olması beklediğimiz üçüncü filmin açıklanan konusu şöyle:  John Wick (Keanu Reeves) iki sebepten dolayı kaçak durumunda. Birincisi kellesi için $14 milyon dolar ödül konulduğu için, ikincisi de önemli bir kuralı çiğnediği için: The Continental Hotel’de adam öldürmek. Üstelik öldürdüğü adam da High Table’in bir üyesi. Yaptığının bedelini istenmeyen adam olmakla ödeyecek John Wick’e The Continental Hotel’in müdürü Winston tarafından 1 saat veriliyor. İstenmeyen adam olması demek, kontratının sona ermesi ve yeraltı dünyasının ona sağladığı tüm ayrıcalıklarına veda etmesi anlamına geliyor. John Wick’in hayatta kalmak ve New York’tan kaçmanın yollarını aramak dışında yapacak bir şeyi kalmıyor.

 

Bu arada henüz haberi olmayanlar için John Wick evreninde geçen “The Continental” adlı dizinin de yapım aşamasında olduğu bilgisini verelim. Suikastçilerin sığınağı olan The Continental Hotel’le ilgili olacak dizinin ilk bölümün yönetmenliğini de John Wick serisinin yönetmeni Chad Stahelski yapacak. Dizinin ilk sezonunda John Wick yani Keanu Reeves’in de gözükeceği konuşuluyor. İlk sezonu 8 bölüm olarak düşünülen dizi, Lionsgate’in satın aldığı Amerikan kanalı Starz’da yayınlanacak.

 

Filmle ilgili fragman ve haberler için bizi takip etmeye devam edin.

 

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018