JOHN WICK 3

Son yıllarda sinemanın en çok beğenilen anti-kahraman karakterleri arasına giren John Wick serisinin üçüncü filmi John Wick 3: Parabellum’un çekimlerine başlandı. 17 Mayıs 2019’da vizyona girecek filmle ilgili ilk detayları sizin için derledik.

22/05/2018

Keanu Reeves’in başrolünde olduğu John Wick serisinin ilk filmi 2014 yılında vizyona girmiş ve o senenin en iyi aksiyon filmleri arasında gösterilmişti. Gişe başarısı devam filmini beraberinde getirdi ve geçtiğimiz sene serinin ikinci filmini izleme şansı bulduk. Yapımcılar bu sefer arayı çok fazla açmak istemediler keza üçüncü film de yolda.

 

Çekimleri başlayan John Wick 3.Bölüm ya da Parabellum adıyla vizyona gireceği konuşulan serinin üçüncü filmini ilk iki filmin de yönetmeni olan Chad Stahelski yönetecek. Stahelski, John Wick serisiyle dublörlükten yönetmenliğe adım atmıştı. Daha önce birçok filmde dublör olarak görev yapan Stahelski 1994 yılında The Crow filminde Brandon Lee’nin geçirdiği talihsiz kaza sonrasında aktörün eksik kalan sahnelerini oynamıştı. Üçüncü filmin kadrosunda Keanu Reeves dışında Halle Berry, Anjelica Huston, Laurence Fisburne ve Billions ve Orange is the New Black dizilerinden tanıdığımız Asia Kate Dillon de var.

 

The Continental otelinde High Table üyesini öldürmesi sonrasında üçüncü filmde kellesi için $14 milyon ödül konan John Wick, High Table’dan ve New York’dan kaçmanın yollarını arayacak. Serinin muhtemelen son filmi olacak üçüncü filmle ilgili fragman ve detaylar için beklemede kalın. Son olarak ikinci filmi izleyenlerin hatırlayacağı şahane kapanış sahnesini buradan tekrar izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018