IT SONRASI SIRADAKİ FİLM DRACULA

Bu ayın en çok konuşulan filmlerinden biri şüphesiz ki Stephan King’in aynı isimli ünlü korku kitabından uyarlanan “It” oldu. Hikayesi kadar çekimleriyle adından söz ettiren filmin başarısı elbetteki yönetmen Andy Muschietti’yi ön plana çıkardı ve gözler bir sonraki filme çevrildi.

18/09/2017

 

Haberler umduğumuzdan bile iyi! Paramount Studios Muschietti ile Dracula’nın bildiğimiz hikayesinin de öncesini anlatacak bir film için çalışmalara başlandığını duyurdu ve heyecanı artırdı.

 

“It” filminin ekibinde birlikte çalışan yapımcılar Roy Lee ve Barbara Muschietti yeni Dracula filminde de Andy Muschietti ile birlikte çalışacaklar. Henüz yapımına ne zaman başlanacağı belli olmayan filmde korku filmlerine yeni bir zevk getirdiği söylenen yönetmenin ne yapacğı merakla bekleniyor. Bram Stoker’ın klasik romanı şimdiye kadar Hollywood tarafından pek çok kez sinemaya uyarlandı, ancak bu yeni film Dracula’nın bildiğimiz hikayesinin öncesini anlatacak olması sebebiyle kendini ötekilerden farklı bir yere konumluyor.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 16 MART 2018

VİZYONA GİREN FİLMLER -9 MART 2018

90.OSCAR ÖDÜLLERİ KIRMIZI HALI RAPORU