İLK YERLİ VAMPİR DİZİSİ: YAŞAMAYANLAR

Fi bitiyor diye üzülmeyin. Yerli online TV platformları sayesinde televizyonda görmeye alışık olmadığımız aykırı projeleri izlemeye devam edeceğiz. Bunlardan biri merakla beklediğimiz BluTV’nin yeni projesi ilk yerli vampir dizisi “Yaşamayanlar” ile ilgili detayları sizin için derledik.

12/02/2018

Doğan Medya’nın online TV platformu BluTV yerel içeriğe en çok yatırım yapanlardan biri. Daha önce platformda “Masum”, “7Yüz”, “Sıfır Bir” ve son olarak “Dudullu Postası” gibi başarılı yerli içerikler yayınlandı. Merakla beklediğimiz bir sonraki proje ise yönetmenliğini Alphan Eşeli’nin yaptığı senaryosunu Pınar Bulut, Berkay Öztürk ve Salih Bozcu’nun yazdığı Türkiye’nin ilk vampir dizisi olarak lanse edilen “Yaşayamanlar”.

 

Başrollerde Elçin Sangu ve Birkan Sokullu’nun olduğu proje ile ilgili geçtiğimiz günlerde Kerem Bursin, Selma Ergeç ve Nilperi Şahinkaya’nın da katıldığı haberi gelmişti. Projeyle ilgili geçtiğimiz günlerde paylaşılan ilk karede yönetmen Alphan Eşeli ile birlikte  Elçin Sangu, Birkan Sokullu, Selma Ergeç ve Nilperi Şahinkaya’yı görebiliyoruz. Magazin cepesinden gelen haberlere göre oyuncu kadrosu bu aralar dizi için forma girmek için bolca spor yapıyormuş.

 

Yönetmen Alphan Eşeli’den biraz bahsedelim.  New York Teknoloji Enstitüsü’nden mezun olan Eşeli aynı zamanda uluslararası kültür sanat platformu ISTANBUL 74’ün kurucularından. Reklam ve müzik klipleri çeken yönetmenin ilk sinema fimi “Sarıkamış 1915: Eve Dönüş” ile eleştirmenlerden iyi yorumlar almıştı. Kendisinin son işi Türkçe Rap’in son dönem konuşulan isimlerinden Ezhel’in son klibi Geceler. Vampir temalı klibi buradan izleyebilirsiniz.

 

“Yaşamayanlar” ilk etapta şüphesiz yurtdışındaki “True Blood” gibi vampir dizileriyle karşılaştırılacaktır. Yerli yapım orijinal işlere aç olduğumuz şu günlerde bu projenin bu anlamda bizi üzmeyeceğini düşünüyoruz. Proje ile ilgili detaylar için bizi takip etmeye devam edin.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

JOHN WICK 3

CANNES FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

DEADPOOL YARIŞMASI