FASTEST CAR

Muhtemelen daha önce buna benzer bir drag yarışı görmüş olamazsınız. Otomobil ve yarış tutkunlarının kesinlikle ilgisini çekeceğini düşündüğümüz 6 Nisan’da yayınlanacak Netflix’in otomobil temalı ilk orjinal içeriği Fastest Car’dan bahsediyoruz.

30/03/2018

 

Para ile egzotik bir spor araba sahibi olabilirsiniz ama bu hıza sahip olduğunuz anlamına gelmez. Netflix’in yeni orijinal içeriği Fastest Car’da süper arabaların sürücüleri, gerçek araba sevdalılarının aldatıcı biçimde hızlı yaratılmış gizli modifiye arabalarına karşı yarışarak şöhretlerini riske atıyor. Toplumun farklı kesimlerinden gelseler de bu yarışçılar ve araba meraklıları bedeli ne olursa olsun kazanmak istiyor.

 

 

Her bölümde elden geçirilmiş, ayarları değiştirilmiş ve büyük bir tutku ile üzerinde çalışılmış üç gizli modifiye araba, dünyanın en çok rağbet gören süper arabalarından biriyle karşı karşıya geliyor. Şöyle ki düşünün 1971 model bir Ford Pinto, Ferrari 488 GTB'yi geçebiliyor. Ya da 1984 model bir Buick Grand National’ın McLaren MP4 karşısında beklenmedik bir performans gösterebiliyor.

 

6 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018