EMMY TAHMİNLERİ

17 Eylül’de sahiplerini bulacak Emmy Ödülleri için ana kategoriler için tahminlerimizi sıraladık.

04/09/2018

 

En İyi Drama Dizisi

 

Hatırlarsanız geçen sene Game of Thrones 8.sezonunun geç yayınlanması nedeniyle Emmy’lerde değerlendirmeye alınmamıştı. Bu sene karşısında geçen senenin kazananı The Handmaid’s Tale ve The Americans olsa bile bu kategoride ödülün bu sene Game of Thrones’a gideceğini tahmin ediyoruz.

 

 

En İyi Komedi Dizisi

 

3 yıl üst üste bu kategorinin kazananı olan The Veep bu sene aday değil. Favoriler ise ikinci sezonuyla aday olan Donald Glover’ın dizisi Atlanta, Amazon’un Altın Küre ödüllü dizisi The Marvelous Mrs. Maisel ve Bill Hader’lı Barry. Bu kategoride ödlün The Marvelous Mrs. Maisel’e gideceğini tahmin ediyoruz.

 

 

 

En İyi Mini Dizi

 

American Crime Story O.J. Simpson davasının işlendiği ilk sezonuyla ödülleri silip süpürmüştü. Gianni Versace cinayetinin işlendiği 2.sezonuyla aynı etkiyi yaratmasa da oldukça ses getirmesi ve başarılı bulunan tersten hikaye anlatımı ile bu kategoride ödülün sahibi olacağını düşünüyoruz.

 

Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu

 

This is Us ve Westworld bu kategoride ikişer adaylıkla öne çıkıyor. (Sterling K. Brown ve Milo Ventimila - This is US, Ed Harris ve Jeffrey Wright – Westworld) The Americans’dan Matthew Rhys’ın da güçlü bir aday olmasının yanında bu kategori için tahminimiz Sterling K.Brown’dan yana.

 

Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu

 

Emmy için oy verenlerin en çok zorlanacağı kategorilerin biri bizce. Bir tarafta The Crown’la son kez aday olan Clair Foy,  diğer tarafta ise The Handmaid’s Tale is geçen senenin de kazananı olan Elisabeth Moss. Tahminimiz Moss’dan yana ancak kim bilir belki Televizyon Akademisi bizi ters köşeye yatırıp The Americans’daki performansı ile Keri Russell’ı seçer.

 

Komedi Dalında En İyi Erkek Oyuncu Adayları

 

Atlanta ile geçen yılın kazananı Donald Glover bu sene tekrar aday ve tahminimiz bu yıl da ödül kendisine gider. Sürpriz isim ise Barry’deki rolüyle Bill Hader olabilir.

 

Komedi Dalında En İyi Kadın Oyuncu Adayları

 

The Marvelous Mrs. Maisel ile bu sene tüm ödülleri toplayan Rachel Brosnahan bu kategorideki favorimiz.

 

17 Eylül gecesi düzenlenecek Emmy ödül töreni geçen senelerde olduğu gibi Digiturk 1.No’lu kanaldan canlı yayınlanacak.

 

LG Sinema Kulübü iyi seyirler diler! 

 

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018