EMMA STONE VE JONAH HILL’Lİ NETFLIX DİZİSİ MANIAC

21 Eylül’de yayınlanacak Emma Stone ve Jonah Hill’in başrolünde olduğu kara komedi türündeki NetflixManiac, kontrolden çıkmış bir ilaç davasında yolları kesişen iki yabancının öyküsünü alışılmadık bir şekilde anlatacak.

09/05/2018

 

Netflix'in merakla beklenen mini serisi Maniac için yayın tarihi 21 Eylül olarak açıklandı. True Detective dizisinin yönetmeni Cary Joji Fukunaga‘ın yaratıcılığını üstlendiği dizi aslında 2014 yapımı bir Norveç dizisinin yeniden çevirimi. Orijinal dizide hikaye bir adamın rüyalarında kendi fantezi dünyasında yaşaması ama gerçekte bir akıl hastanesi hastalar, doktorlar ve psikologlarla çevrili olmasına dayanıyor. Netflix versiyonunda ise dizi, Emma Stone ve Jonah Hill’in oynayacağı iki karakter üzerine yoğunlaşacak. Bu iki karakter hayallerinin içerisine girebildikleri ve diğer fantezilerini gerçekleştirebildikleri bir ilaç testine katılıyorlar. Ancak testte bir yanlışlık çıkınca olaylar karışıyor.

 

 

Geçtiğimiz sene La La Land filmiyle Oscar ödülü kazanan Emma Stone’u bir dizi projesinde izleme şansını bize sunacak Maniac’ın oyuncu kadrosunda Jonah Hill dışında Sally Field, Justin Theroux, Sonoya Mizuno ve Julia Garner gibi isimlerde var. Emma Stone ve Jonah Hill’i yakından takip eden sinemaseverler ikilinin birlikte rol aldığı Superbad filmini de hatırlayacaklardır. Bu filmden Stone ve Hill’in en komik sahnelerinden birini buradan izleyebilirsiniz.

 

Dizinin tanıtım fragmanı için sizi buraya alalım. 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018