EMMA STONE VE JONAH HILL’Lİ NETFLIX DİZİSİ MANIAC

Netflix’te bu yıl içerisinde yayınlanması beklenen başrollerinde Emma Stone ve Jonah Hill’in olduğu kara komedi türündeki Maniac, kontrolden çıkmış bir ilaç davasında yolları kesişen iki yabancının öyküsünü alışılmadık bir şekilde anlatacak.

09/05/2018

Netflix’in bu yıl yayınlanması merakla beklenen dizilerinden Maniac’in çekimleri tam gaz devam ediyor. True Detective dizisinin yönetmeni Cary Joji Fukunaga‘ın yaratıcılığını üstlendiği dizi aslında 2014 yapımı bir Norveç dizisinin yeniden çevirimi. Orijinal dizide hikaye bir adamın rüyalarında kendi fantezi dünyasında yaşaması ama gerçekte bir akıl hastanesi hastalar, doktorlar ve psikologlarla çevrili olmasına dayanıyor. Netflix versiyonunda ise dizi, Emma Stone ve Jonah Hill’in oynayacağı iki karakter üzerine yoğunlaşacak. Bu iki karakter hayallerinin içerisine girebildikleri ve diğer fantezilerini gerçekleştirebildikleri bir ilaç testine katılıyorlar. Ancak testte bir yanlışlık çıkınca olaylar karışıyor.

 

Geçtiğimiz sene La La Land filmiyle Oscar ödülü kazanan Emma Stone’u bir dizi projesinde izleme şansını bize sunacak Maniac’ın oyuncu kadrosunda Jonah Hill dışında Sally Field, Justin Theroux, Sonoya Mizuno ve Julia Garner gibi isimlerde var. Emma Stone ve Jonah Hill’i yakından takip eden sinemaseverler ikilinin birlikte rol aldığı Superbad filmini de hatırlayacaklardır. Bu filmden Stone ve Hill’in en komik sahnelerinden birini buradan izleyebilirsiniz.

 

10 bölüm sürmesi beklenen diziyle ilgili yayın tarihi ve fragman için bizi takip etmeye devam edin.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

JOHN WICK 3

CANNES FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

DEADPOOL YARIŞMASI