DANIEL DAY-LEWIS’IN SON FİLMİ

Paul Thomas Anderson ve Daniel Day-Lewis’in yeni filminin adının ‘’Phantom Thread’’ olacağı filmin distribütörlüğünü üstlenen Focus Features tarafından resmi olarak açıklandı.

28/10/2017

İkiliyi There Will Be Blood filminden sonra yeniden bir araya getirecek filmde ünlü yönetmen ve oyuncuyu ilk birlikteliklerinden 10 yıl sonra bu kez başka bir 20.yüzyıl dönem dramasında izleyeceğiz. Üstelik Anderson bu filmde sinematograf kullanmayacak ve bu görevi de kendi üstlenecek. 1950’ler Londra’sında asiller ve yüksek sosyeteye Haute Couture tasarımlar yapan bir terzinin hayatını izleyeceğiz.

 

Daniel Day-Lewis ile birlikte Lesley Manvilee ve Vicky Krieps’in de yer aldığı film aynı zamanda ünlü aktörün beyazperdedeki son filmi olacak. Henüz resmi olarak doğrulanmasa da filmin Amerika’nın ilk Couture tasarımcısı olarak anılan İngiliz asıllı tasarımcı Charles James’in gerçek hayatına dayanarak çekileceği söyleniyor. Film aynı zamanda daha önce Punch-Drunk Love, The Master, Inherent Vice filmlerinin de yönetmeni olan Anderson’un California dışında çektiği ilk film olacak.

 

Phantom Thread’in fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018