BU YAZIN GİŞE CANAVARI 8 FİLMİ

Avengers: Sonsuzluk Savaşı ile Hollywood’da gişe filmleri sezonu açıldı. Mayıs ayından Ağustos ayına kadar vizyona girecek ve gişe rekorları kırması beklenen 8 filmi sizin için sıraladık.

30/05/2018

Deadpool 2


Vizyon Tarihi: 18 Mayıs


Ryan Reynolds'ın sevilen Marvel karakteri Deadpool rolüyle geri döndüğü serinin ikinci filminde bu sefer Deadpool’un Cable’a karşı kendi süper kahraman timini toplamasını izleyeceğiz.


Kız arkadaşı Vanessa ile mutlu ilişkisini sürdüren Deadpool'un düzeni, gelecekten gelen Cable ile sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir ve Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar. Bu birbirinden farklı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte savaşmaya hazırdır.


Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi


Vizyon tarihi: 25 Mayıs


Film genç Han Solo'nun tehlikeli yeraltı suç dünyasındaki maceraları sırasında uzun süre yoldaşı olacak olan Chewbacca ve Lando Calrissian gibi Star Wars evreninin sevilen karakterleriyle yolunun kesişmesini ele alıyor.

Karanlık ve tehlikeli yeraltı dünyasında cesaret gerektiren pek çok maceraya atılırken, Han Solo müstakbel yardımcı pilotu Chewbacca ile arkadaş olur. Ve, Star Wars efsanesindeki beklenmedik kahramanların rotasını belirleyen bu yolculukta, kötü nam salmış kumarbaz Lando Calrissian ile tanışır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Jurassic World: Yıkılmış Krallık

 

Vizyon Tarihi: 8 Haziran

 

Hatırlayacağınız gibi Jurassic World serisinin ilki gişede oldukça başarılı olmuştu. Serinin ikinci filmi ilkinden daha büyüleyici ve dehşet verici yeni türler, favori karakterler ve dinozorlarla geri dönüyor.


Tema parkı ve lüks tatil yeri Jurassic World dinozorlar tarafından yok edileli dört yıl olmuştur. Isla Nublar, hayatta kalan dinozorların ormanlarına sığındığı, insanlar tarafından terk edilmiş bir yer haline gelmiştir.Adanın uykuda olan yanardağı harekete geçince, Owen (Chris Pratt) ve Claire (Bryce Dallas Howard) adada kalan dinozorların soyunun tükenmesini engellemek için bir kurtarma kampanyası başlatır. Owen, hala ormanın derinliklerinde kayıp olan öncü raptor Blue'yu bulmak ister, Claire ise bu yaratıklara saygı duyduğunu anlamıştır ve misyonunu yerine getirmeye kararlıdır. Adaya vardıkları sırada lavların da harekete geçmesiyle, bu macera tüm gezegeni, prehistorik çağlardan beri görülmemiş ölümcül bir tuzağa sürükler.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Ocean's 8


Vizyon Tarihi: 22 Haziran

 

Ocean's serisinin kadın oyuncularla yeniden çevrimi niteliğindeki Ocean’s 8’de Debbie Ocean liderliğinde tamamı kadın karakterlerden oluşan bir soygun ekibi karşımıza çıkacak. Soygun ise bu sefer Las Vegas’ta değil New York’da düzenlenen Met Gala’da.

 

Sandra Bullock'un Debbie Ocean karakterine hayat verdiği soygun ekibi Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Rihanna, Mindy Kaling ve Helena Bonham Carter gibi isimlerden oluşuyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

İnanılmaz Aile 2

 

Vizyon Tarihi: 22 Haziran

 

Herkesin en sevdiği kahramanlar ailesi, Disney Pixar’dan İnanılmaz Aile 2 ile geri dönüyor ancak bu sefer Helen ilgi odağında. Helen, Bob'u Violet ve Dash ile bırakıp "normal" hayatının günlük kahramanlıklarına yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Ant-Man ve Wasp

 

Vizyon Tarihi: 6 Temmuz

 

Ant-Man and the Wasp, süper kahramanlık ile babalık görevlerini bir arada yürütmek konusunda türlü sorunlar yaşayan Scott Lang, nam-ı diğer Ant-Man'in acil bir çağrı ile Hope van Dyne, yani Wasp'la birlikte üstleneceği zorlu görevi ele alıyor. Peyton Reed'in yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu filmin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Paul Rudd ve Evangeline Lilly üstleniyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Mama Mia! Yeniden Başlıyoruz

 

Vizyon Tarihi: 20 Temmuz

 

Meryl Streep, Julie Walters, Christine Baranski, Amanda Seyfried, Dominic Cooper, Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård gibi yıldız oyuncuların rollerine geri döneceği serinin ikinci filminde bu kadroya Lily James, Alexa Davies, Jessica Keenan Wynn, Jeremy Irvine, Josh Dylan, Andy Garcia ve Cher gibi isimler katılıyo. Film, Meryl Streep'in canlandırdığı Donna karakterinin geçmişiyle şimdiki zamanını paralel bir şekilde anlatacak.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Mission Impossible: Yansımalar

 

Vizyon Tarihi: 27 Temmuz

 

Yanlış giden bir görev sonucu, Ethan Hunt ve ekibinin zamana karşı yarışını anlatacak olan Görevimiz Tehlike serisinin 6. filminde değişmeyen kadro Tom Cruise, Simon Pegg, Ving Rhames'e, Alec Baldwin, Rebecca Ferguson, Sean Harris, Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett gibi isimler eşlik ediyor.

 

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018