BOHEMIAN RHAPSODY’DE YÖNETMEN KRİZİ

Hollywood’un en skandalı bol yılını geride bırakmaya hazırlanırken 2018’in merakla beklenen yapımlarından Queen grubunun biyografik filmi Bohemian Rhapsody projesinden beklenmedik bir haber geldi. Çekimlerin bitmesine az bir süre kala stüdyo, filmin yönetmeni Bryan Signer’ın işine son verdi!

06/12/2017

 

Rami Malek’in Freddie Mercury’i canlandıracağı Bohemian Rhapsody filmi şüphesiz önümüzdeki yılın en merakla beklenen yapımlarından biri. Çekim sürecinin başlaması yaklaşık yedi yıl süren filmde bu sefer de yönetmen krizi çıktı.

 

Her şey ilk önce Twentieth Century Fox’un filmin çekimlerinin yönetmen Bryan Singer’ın yokluğu nedeniyle durdurulduğu açıklamasını yapmasıyla başladı.Ancak sonra ortaya çıktı ki çekimlerin tamamlanmasına az bir süre kala yaşanan bu durum sonrasında X-Men filminin de yönetmeni olan ve Fox’la birçok projede çalışmış Bryan Singer stüdyo tarafından projeden çıkarılmış. The Hollywood Reporter’ın haberine göre Rami Malek yönetmenin profesyonel davranmaması nedeniyle kendisini stüdyoya şikayet etmişti. Dahası filmde Queen’in menajeri Jim Beach’i canlandıran Tom Hollander da yönetmen sebebiyle projeden ayrılmak istemiş, zar zor ikna edilmiş.

 

 

Çıkan bu haberler sonrasında yönetmen Bryan Singer ailevi bir sağlık sorunu nedeniyle sette olamadığını açıklasa da stüdyo verdiği karardan dönmedi. Bakalım Bryan Singer yerine projeye hangi yönetmen getirilecek ve film açıklandığı gibi Aralık 2018’de gösterime girebilecek mi? Dileriz bu gelişme film için hayırlı olur ve oyuncularla uyumla çalışabilecek iyi bir yönetmenle çekimler tamamlanır.

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018