BLACK MIRROR SEVENLER İÇİN: ELECTRIC DREAMS

Ünlü bilimkurgu yazarı Philip K.Dick’in Electric Dreams kitabında yer alan kısa hikayeler Chanel 4’da yayınlanacak ve her bölümü ayrı oyuncu ve yönetmenlerle çekilecek 10 bölümlük bir dizi olacak.

07/06/2017

Outlander ve Battlestar Galactica ekibinden Ronald D. Moore ve Michael Dinner ile Breaking Bad’den hatırlayacağınız yapımcı Bryan Cranston Electric Dreams için bir araya geldi. Senaryo ekibi de bir o kadar sağlam. The Night Manager’ın yazarı David Farr, Harry Potter ve Lanetli Çocuk’un yazarı Jack Throne, Doctor Who’dan tanıyacağınız Matthew Graham ve HBO’nun Bessie’sini yazan ve yöneten Dee Rees yazar kadrosuna dahil. Cranston şu an Amazonda Sneaky Pete’in yaratıcısı ve daimi karakteri olarak görülüyor. Ancak yine de Electric Dreams’in bir bölümünde yer alacağı şimdiden bildirildi.

 

Dizinin ilk sezonunda göreceğimiz isimler arasında Game of Thrones’tan Richard Madden ve Sherlock’tan Lara Pulver’ın yanı sıra Steve Buscemi, Timothy Spall, Anna Paquin, Terrence Howard, Greg Kinnear, Rachelle Lefevre, Anneika Rose, Benedict Wong, Geraldine Chapline ve Holliday Grainger bulunacak.

 

Philip K. Dick’in bugüne kadar sinema ve dizilere konu olmuş çalışmaları arasında Azınlık Raporu, Karanlığı Taramak, Androidler Elektrikli Koyun Düşler mi ve Ridley Scott’un kült filmi Blade Runner var.

 

Electric Dreams Antoloji serisi için şimdiden heyecan büyük!

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

STRANGER THINGS’TEN SON FRAGMAN DA GELDİ!

NETFLIX’TE BİR DAVID FINCHER DİZİSİ: MINDHUNTER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 13 EKİM 2017