BLACK MIRROR

Yeni sezonunu merakla beklediğimiz Black Mirror için bir gün kaldı. Fragmanlardan gördüğümüz üzere yeni sezon Black Mirror hayranlarının beklentilerini karşılayacak.Altı bölümlük 4.sezonun bölüm isimleri yayın sıralarına göre şu şekilde: Arkangel, Crocodile, Hang the DJ, USS Callister, Metalhead ve Black Museum.

28/12/2017

İlk fragman yönetmenliğini Jodie Foster’ın yaptığı Arkangel’den geldi. Rosemarie DeWitt, Brenna Harding ve Owen Teagu’nun yer aldığı Arkengel, teknolojinin daha da ilerlediği bir dünyada ebeveynlik konusunu işleyecek. Arkangel fragmanı için bu linke tıklayın.

 

Fragmanını yayınlanan bir diğer bölüm ise Crocodile. “Anılar özneldir” temasıyla yayınlanacak bu bölümde oyuncular, Andrea Riseborough, Andrew Gower, Kiran Sonia Sawar ve Anthony Welsh; yönetmen ise Lawless, The Road ve The Proposition filmlerinden tanıdığımız John Hillcoat. İnsanların hafızalarına girilerek geçmiş olayların inceleneceği 2.bölüme ait fragmana linkten ulaşabilirsiniz.

 

Yayınlanan en son fragman ise Black Museum’dan geldi. 4.sezonun son bölümü olacak Black Museum’un yönetmeni Peaky Blinders, Sherlock ve Doctor Who bölümlerinde de yönetmenlik yapan Colm McCarthy olacak. Acımasız bir korku hikayesi olarak nitelendirilen Black Museum fragmanı için sözü uzatmadan size linke yönlendiriyoruz.

 

LG Sinema Kulübü iyi seyirler diler!

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018

YERLİ SUITS GELİYOR

VİZYONA GİREN FİLMLER – 12 EKİM 2018